"Шахтар" втратив очки у першому матчі сезону УПЛ

'Шахтар' втратив очки у першому матчі сезону УПЛ

Донецький "Шахтар" не зміг здобути перемогу у стартовому матчі нового розіграшу футбольної Прем'єр-ліги. Команда Ігоря Йовічевіча втратила очки у грі з харківським "Металістом-1925", не зумівши вразити ворота суперника – 0:0.

У першому поєдинку під керівництвом хорватського спеціаліста "оранжево-чорні" володіли перевагою. І якщо у першому таймі харків'яни намагалися відповідати у контратаках, то у другому "гірники" тотально домінували.

За весь матч футболісти "Шахтаря" завдали понад 20 ударів, десять з яких припали у площину воріт голкіпера "Металіста" Мозиля. Найбільшу небезпеку номінальним гостям становив молодий талант донеччан Мудрик. На його рахунку кілька ударів зі штрафних та два гольові моменти.

При цьому харків'яни у кожному з таймів створили два забійні моменти, в яких "Шахтарю" відверто пощастило не пропустити. В результаті гра так і завершилася безгольовою нічиєю.

Як повідомляв OBOZREVATEL, перед матчем "Шахтар" – "Металіст-1925" було піднято унікальний прапор України, з яким фанат вибіг на поле у поєдинку Олімпіади-1976. Футбольні клуби УПЛ вперше в історії ухвалили рішення про створення єдиного телевізійного пулу та передали права на показ своїх матчів одному телеканалу. Контракт принесе УПЛ 16,2 мільйонів євро.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!