"Шахтар" – "Рома": відео голів Ліги Європи

6,2 т.
Шахтар - Рома

Донецький "Шахтар" програв матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи. Зустріч відбулася на київському НСК "Олімпійський" без глядачів.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Шахтар – Рома.

Рахунок був відкритий на 49-й хвилині. Майораль підібрав відскок у воротарському і головою відправив м'яч у сітку.

Це "розбудило" гірників, і через 12 хвилин Жуніор Мораес зміг зрівняти рахунок. Тете навісив в штрафну – Алан Патрік скинув головою уздовж воріт, а бразильський українець заніс м'яч у ворота.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися відео голів.

"Шахтар" Україна – "Рома" Італія 1:2

0:1 – 48 Майораль,

1:1 – 59 Мораес.

1: 2 – 72 Майораля.

Шахтар – Трубін, Додо, Вітао, Матвієнко, Кривцов, Алан Патрік, Майкон, Тете, Маркос Антоніо, Соломон, Мораес.

Рома – Лопес, Спінаццола (Калафьорі, 58), Кумбула, Рожер (Манчіні, 46), Карсдорп (Бруно Перес, 58), Вільяр, Крістанте, Педро, Діавара (Пеллегріні, 59), Карлес Перес, Майораля.

Попередження: Рожер (25), Маркос Антоніо (38), Алан Патрік (55), Карсдорп (57).

Як повідомляв OBOZREVATEL, перша гра в Римі завершилася з рахунком 3:0, при цьому в другому таймі "Шахтар" пропустив два голи за 4 хвилини.