"Реал" із рахунком 5:0 розгромив "Шахтар" у Лізі чемпіонів

Реал обіграв Шахтар в Києві

Донецький "Шахтар" програв мадридському "Реалу" в 3-му турі групового етапу Ліги чемпіонів. Поєдинок на київському НСК "Олімпійський" завершився з рахунком 0:5.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу "Шахтар" – "Реал".

"Шахтар" спочатку захопив контроль над м'ячем, діючи в центральному колі. Гості працювали без пресингу, намагаючись вибудувати гру на контратаках. Бензема на 3-й хвилині небезпечно пробив під штангу, а потім Трубін вступив у бій після дальнього "пострілу" Тоні Крооса.

Карім Безема.

Мадридці не гребували ударами з дальньої дистанції, змушуючи донецького воротаря раз у раз здійснювати сейви.

Починаючи з 15-ї хвилини "Реал" спробував перехопити ініціативу, притискаючи "помаранчево-чорних" до воріт. Уже гості працювали першим номером, демонструючи свою перевагу в класі.

Гірники великими силами оборонялися.

До середини тайму "гірники" не змогли завдати жодного удару в бік воріт Куртуа. Гра в основному йшла в центральному колі без небезпечних моментів. "Шахтар" поступово закрився в обороні, працюючи суто на руйнування атак підопічних Анчелотті.

"Шахтар" пропустив п'ять м'ячів.

"Шахтар" мало комбінував, мало тримав м'яч, що викликало бурхливу лють у Де Дзербі. Донецька команда нічого не могла зробити в нападі, і на 38-й хвилині пропустила гол.

Кривцов, намагаючись перехопити передачу Васкеса, зрізав м'яч у свої ворота.

"Реал" відкрив рахунок після автоголу.

Окрилений успіхом "Реал" спробував збільшити перевагу, але іспанців підводила точність реалізації.

У перерві Де Дзербі відреагував на те, що відбувається, вирішивши замінити Соломона і Тете на Маркоса Антоніо й Марлоса, але ситуацію це не врятувало.

Роберто Де Дзербі.

Два провальних епізоди в дебюті другої 45-хвилинки призвели до двох пропущених м'ячів. Спершу українці невдало вкинули аут, м'яч потрапив до Модріча, який на ударну позицію вивів Вінісіуса Жуніора – 2:0.

Через п'ять хвилин усе той же Вінісіус зробив рахунок розгромним, поодинці обігравши чотирьох захисників.

Четвертий м'яч був забитий на 61-й хвилині. Відзначився Родріго.

На цьому підопічні Анчелотті вирішили не зупинятися, на першій доданій хвилині вкотивши п'ятий гол.

Нагадаємо, що в 1-му турі підопічні Де Дзербі 2-му турі зіграли вдома внічию з міланським "Інтером" (0:0), а в 1-му турі зазнали сенсаційної поразки в Молдові від місцевого "Шерифа" (0:2).