"Шахтар" в меншості програв "Ромі" і вилетів з Ліги чемпіонів

42,1 т.
'Шахтар' в меншості програв 'Ромі' і вилетів з Ліги чемпіонів

Донецький "Шахтар" програв римській "Ромі" в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. "Гірники" зазнали поразки з рахунком 0:1, не зумівши пробитися в наступний раунд найпрестижнішого клубного турніру Європи.

Господарі вкрай жваво почали зустріч. Вже на 24-й секунді Джеко скинув м'яч на Наінголлана і той завдав першого удару в створ - Пятов не схибив. Трохи пізніше Андрій по-справжньому врятував команду, коли в котячому стрибку перервав простріл Коларова і навіть трохи постраждав.

"Шахтар" вилетів з Ліги чемпіонів

Римляни намагалися активно пресингувати "гірників" на їх половині поля, проте підопічні Паулу Фонсеки спокійно впоралися з тиском італійців. У підсумку "Шахтар" перехопив ініціативу, більше володів м'ячем і спокійно контролював хід гри.

Після перерви римляни не стали відразу летіти вперед, оголюючи тили. "Вовки" продовжили діяти другим номером, однак на рівному місці зуміли відкрити рахунок. Джеко уникнув офсайду, вискочив на побачення з Пятовим і пробив Андрію між ніг.

Гол змусив гравців "Шахтаря" не просто тримати м'яч, але і активніше йти вперед, зламуючи ешелоновану оборону господарів. "Рома" в свою чергу закрилася всією командою на своїй половині поля, перейшовши на контргру.

Ключовим моментом стала 80-а хвилина зустрічі, коли Ордець завалив Джеко і отримав червону картку за фол останньої надії.

Залишившись в меншості "гірники" все одно продовжили контролювати м'яч, всіляко намагаючись зрівняти рахунок. Однак, як гості не нагнітали обстановку біля воріт Аліссона, а створити по-справжньому небезпечний момент так і не змогли.

Нагадаємо, що в Харкові "Шахтар" здобув вольову перемогу над "Ромою" з рахунком 2:1. Жеребкування 1/4 фіналу ЛЧ відбудеться в п'ятницю, 16 березня.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу(матч-відповідь)

"Рома" - "Шахтар" - 1:0

Гол: Джеко, 52

(Перша гра - 1:2)

"Рома": 1. Алісон, 20. Фасіо, 44. Манолас, 11. Коларов, 16. де Россі, 4. Найнгголан, 6. Стротман, 8. Перотті, 17. Юндер (Джерсон, 65), 24. Флоренці, 9. Джеко

"Шахтар": 30. П'ятов, 2. Бутко, 18. Ордець, 44. Ракицький, 31. Ісмаїлі, 6. Степаненко (Алан Патрік, 74), 11. Марлос (Дентіньо, 82), 10. Бернард, 8. Фред , 7. Тайсон, 19. Феррейра

Попередження: Флоренці, 39, Манолас, 54 - Степаненко, 71, Фред, 76

Вилучений: Ордець, 80 (фол останньої надії)