"Шахтар" переміг в Києві на старті УПЛ

4,4 т.
Шахтар Інгулець

Донецький "Шахтар" в 1-му турі чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі переміг вдома "Інгулець". Поєдинок на київському НСК "Олімпійський" завершився з рахунком 2:1.

"Гірники" з перших секунд заволоділи ініціативою, створюючи моменти за моментом. Вже на 2-й хвилині Соломон міг відкривати рахунок, але його удар з 9 метрів потягнув Гальчук. У наступній атаці бив Додо, не влучивши з гострого кута.

Підопічні Де Дзербі продовжували насідати і на 12-й хвилині новачок команди Лассіна Траоре відкрив свій рахунок забитим м'ячам за донецьку команду. Соломон розібрався з Полегеньком на фланзі, прострілив на 20-річного центрфорварда, який з двох метрів переправив м'яч у ворота.

Через 4 хвилини "Інуглець" міг зрівнювати рахунок, але Сіталу не вдалося скористатися помилкою Матвієнка, який обрізав всю команду, віддаючи невдало назад Трубіну.

Лише до середини тайму гості трохи відсунули гру від своїх воріт, але в підсумку пропустили другий м'яч. Алан Патрік обігрався з Степаненком і в дотик переграв голкіпера.

Після перерви ситуація не змінилася. "Шахтар" щільно атакував і на 65-й хвилині лише каркас воріт врятував команду з Петрова від третього голу.

Під завісу матчу "помаранчево-чорні" розслабилися, пропустивши несподіваний гол у відповідь. Вдало зіграв Стефен.

Свій наступний поєдинок "Шахтар" проведе 30 липня з ФК "Львів".

Шахтар – Інгулець 2:1 (2:0, 0:1)

Голи: 1:0 – 12 Траоре, 2:0 – 34 Алан Патрік, 2:1 – 81 Стівен.

Шахтар – Трубін, Корнієнко (Віта, 83), Додо, Марлон, Матвієнко, Степаненко, Майкон, Алан Патрік (Судаков, 70), Соломон (Маркос Антоніо, 88), Педріні (Тете, 70), Траоре.

Інгулець – Гальчук, Опанасенко, Ковальов, Полегенько, Павлов (Козак, 73), Запорожець, Шарай (Головкін, 72), Шишка, Коробенко, Поспєлов, Сітало (Стівен, 46).

Попередження: Запорожець (39), Павлов (66), Тете (90).

Нагадаємо, що 20 липня "Шахтар" оголосив про підписання четвертого новачка в літнє міжсезоння. Правий захисник "Інтернасьоналя" Вінісіус Тобіас приєднається до команди в лютому 2022 року, коли йому виповниться 18 років.