"Шахтар" легко виграв останній товариський матч на зборі в Туреччині. Відео

Гравці 'Шахтаря' святкують гол

"Шахтар" здобув легку перемогу над боснійським "Борацем" у заключному матчі тренувального збору в Туреччині з рахунком 2:0.

"Гірники" з перших хвилин захопили ініціативу і не давали суперникам проводити небезпечні контратаки. Номінальні гості низько сідали і зустрічали підопічних Луїша Каштру вже на підступах до свого штрафного майданчика.

"Шахтарю" довгий час не вдавалося зламати масовану оборону "Бораца". Найкращий момент був у Ісмаїлі, який нарешті відновився після серйозного пошкодження, але бразилець пробив у бокову сітку, опинившись на вигідній позиції.

Ісмаїлі вперше за довгий час повернувся на поле

Рахунок був відкритий вже під завісу тайму після ефективних дій Євгена Коноплянки. Він обіграв захисника і виконав простріл, який у свої ворота переправив гравець боснійської команди. Всього через дві хвилини український півзахисник вже точно забив свій гол, коли добив м'яч у порожні ворота після удару Фернандо в голкіпера.

Євген Коноплянка став головним героєм матчу

У другому таймі картинка особливо не змінилася. Підопічні Каштру продовжували гнути свою лінію, створили безліч небезпечних моментів, але не зуміли їх реалізувати. "Борацу" навіть вдалося відквитати один гол, але боковий арбітр зафіксував офсайд і відмінив взяття воріт.

"Шахтар" – "Борац" 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: Коноплянка, 39, 41.

Перший тайм. Склад "Шахтаря": Трубін, Додо, Вітао, Матвієнко, Ісмаїлі, Степаненко, Коноплянка, Марлос, Алан Патрік, Тайсон, Мораес.

Другий тайм. Склад "Шахтаря": Пятов, Болбат, Кривцов, Хочолава, Корнієнко, Майкон, Тете, Шостак, Маркос Антоніо, Соломон, Фернандо.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в попередньому матчі "гірники" поступилися чемпіону Словаччини "Словану", пропустивши гол на останніх хвилинах зустрічі.