"Шахтар" упустив перемогу в Лізі Європи після дивовижного гола Ракицького спиною. Відео

'Шахтар' упустив перемогу в Лізі Європи після дивовижного гола Ракицького спиною. Відео

Донецький "Шахтар" зіграв унічию у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи сезону 2022/2023. Зустріч на стадіоні Війська Польського у Варшаві проти нідерландського "Феєнорда" завершилася з рахунком 1:1.

Перші п'ять хвилин проходили в повільному темпі. Фаворити протистояння довго розігрували м'яч на своїй половині поля, відбиваючись від українців.

"Феєнорд" намагався пройти оборону небезпечними прострілами. Поступово перевага нідерландців ставала все більш очевидною. Гра йшла в небезпечній близькості від воріт Трубіна та голкіперу збірної України доводилося все частіше вступати в гру.

Українські футболісти періодично не встигали за опонентами та були змушені зупиняти їх лише з порушенням правил.

Необхідно було більше руху в центрі поля від "Шахтаря", але "помаранчево-чорні" помітно поступалися супернику у цьому компоненті. Ближче до кінця тайму гра перемістилася в центральне коло без явних загроз воротам.

Дуже активним був лівий фланг "Феєнорда", де нідерландські футболісти намагалися знайти свого лідера Маласію Тайрелла. Грішили підопічні Йовічевіча й помилками.

Нідерланди грали з високою лінією оборони, і в ці хвилини гостро відчувалася нестача Михайла Мудрика, який міг би вриватися у вільний простір, напружуючи чужу оборону.

Роттердамці легко заходили до нашого штрафного майданчика, розкриваючи захисні зони. Останні п'ять хвилин перед перервою перетворилися на тотальний штурм.

Друга половина продовжилася в такому ж ключі, коли "Шахтар" грав другим номером, відпахуючи всією командою в обороні. "Феєнорд" з кожною атакою ставав все ближче і ближче до голу (2-9 по ударах у бік воріт).

Команді з України ставало все складніше і складніше стримувати атаки "Фейєноорда", але гостям не вистачало везіння та точності у завершальних фазах. На 64-й хвилині Трубін витягнув "мертвий" м'яч.

Постійно атакуючи на 79-й хвилині гості пропустили сенсаційний гол. Неймовірним ударом відзначився Ярослав Ракицький, забивши після подачі кутового нижньою частиною спини.

На жаль, переможний результат "Шахтар" утримати не зміг.

Езекіель Буллод, який вийшов на заміну на 86-й хвилині, на 88-й зрівняв рахунок.

Зустріч у відповідь відбудеться через тиждень, 16 березня в Роттердамі на Feyenoord Stadium.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!