Збірна Сербії, яку затято підтримували росіяни, вилетіла з ЧС-2022, ставши найгіршою в групі

Збірна Сербії з футболу вилетіла з чемпіонату світу 2022 року в Катарі. У заключному турі групового етапу підопічні тренера Драгана Стойковича, за яких масово вболівали в Росії, програли Швейцарії 2:3 і посіли останнє місце у групі G.

Гра вийшла видовищною та порадувала вболівальників результативністю. Вже в першому таймі команди двічі уражали ворота одна одної, причому захисники суперників у ці моменти просто впадали у ступор. Швейцарці відкрили рахунок зусиллями Шачирі, проте у відповідь пропустили від Митровича та Влаховича.

На передостанній хвилині тайму Емболо забив другий гол у ворота сербів, а вже за дві хвилини після поновлення гри у другій 45-хвилинці Фройлер вивів "нейтралів" уперед. До кінця матчу залишалося дуже багато часу, але балканці, яких влаштовувала лише перемога, так і не змогли створити серйозних моментів і перевернути перебіг гри.

У паралельній зустрічі Бразилія другим складом несподівано програла Камеруну (0:1), але фінішувала першою в квартеті G.

Як повідомляв OBOZREVATEL, на чемпіонаті світу з футболу у матчі Японії та Іспанії стався найскандальніший епізод турніру, який викликав безліч суперечок серед уболівальників. А у групі Н визначився сенсаційний учасник плей-оф, який обіграв Португалію.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!