Росія не змогла обіграти Іран. Російські вболівальники назвали гру своїх футболістів "днищем" та "блювотиною"

Росія не змогла обіграти Іран. Російські вболівальники назвали гру своїх футболістів 'днищем' та 'блювотиною'

Збірна Росії з футболу не змогла обіграти команду Ірану. Товариський матч у Тегерані завершився з рахунком 1:1.

Російська команда була абсолютно безпорадною в атаці та за весь час не змогла нічого створити, окрім єдиного моменту на 28-й хвилині. Зіньковського в іранському штрафному майданчику збив Саїд Еззатоллахі і головний арбітр матчу поставив пенальті. 11-метровий удар точно реалізував Міранчук.

Забивши гол росіяни притулилися до своїх воріт. Іранці мали кілька 100-відсоткових шансів наприкінці першого тайму, але не змогли вдало розпорядитися м'ячем.

Відразу після початку 2-ї половини підопічні Карпіна привезли пенальті у свої ворота. Литвинов жорстко зіграв проти Мохебі та Таремі з точки зрівняв рахунок.

Час, що залишився, Іран домінував на полі, втративши в кінцівці відмінну можливість забити гол.

У коментарях такий рівень гри збірної Росії викликав справжню паніку у її вболівальників. Фанати оцінюють виступи своїх футболістів словами "днище" та "блювотина".

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!