"Реал" переміг "Барселону" в історичному для України Ель-Класіко

Реал Барселона

Мадридський "Реал" у 9-му турі чемпіонату Іспанії з футболу на легендарному "Сантьяго Бернабеу" з рахунком 3:1 обіграв каталонську "Барселону". Вперше в історії України в Ель-Класіко взяв участь наш футболіст.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу "Реал" – "Барселона".

Через травму сідничного нерва Тібо Куртуа не зміг взяти участь у матчі, тому його місце у воротах посів Андрій Лунін.

Господарі з перших хвилин заволоділи ініціативою і на 14-й хвилині вже досягли успіху. Вінісіус Жуніор здійснив ривок через половину поля, його удар парирував тер Стеген, але на добиванні точно зіграв Карім Бензема. Набігаючий француз у дотик відправив м'яч у сітку.

"Барселона" намагалася відігратися, але зрештою пропустила другий гол. Федеріко Вальверде після передачі Ферлан Менді, "пострілом" з центру штрафного майданчика у лівий кут воріт зробив рахунок 2:0.

У другому таймі каталонці влаштували справжній штурм воріт Луніна і змогли відіграти один гол.

Але до нічиєї справи не дійшло. Захопившись атакою "Барселона", пропустила контрвипад мадридців, який закінчився порушенням у штрафному майданчику. Рефері Хуан Санчес після перегляду ВАР призначив пенальті, який реалізував Родріго.

"Реал Мадрид" – "Барселона" 3:1

Голи : 1:0 – 12 Бензема, 2:0 – 35 Вальверде, 2:1 – 83 Ферран Торрес, 3:1 – 90, пенальті Родріго.

Реал Мадрид – Лунін, Карвахаль (Рюдігер, 88), Алаба, Мілітао, Менді, Модріч (Камавінга, 78), Кроос, Тчуамені, Вальверде, Бензема (Асенсіо, 88), Вінісіус Жуніор (Родріго, 8)

Барселона – тер Стеген, Серджі Роберто, Кунде, Ерік Гарсія, Бальде (Альба, 60), Бускетс (Гаві, 60), де Йонг, Педрі (Кессіе, 83), Левандовськи, Дембеле (Фаті, 73), Рафінья (Ферран Торрес) 60).

Попередження : Вінісіус Жуніор (30), Модріч (75), Гаві (81), Кессіе (90).

Як повідомляв OBOZREVATEL, цього тижня "Реал" на останніх секундах уникнув поразки від "Шахтаря". Матч Ліги чемпіонів завершився з рахунком 1:1.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!