Розпочався другий тайм! Реал – Барселона: дивитися онлайн трансляцію Ель-Класико

39,8 т.

Мадридський "Реал" приймав на своєму полі каталонську "Барселону" в матчі 26-го туру чемпіонату Іспанії.

Друге за чотири дні Ель-Класико проходив на стадіоні "Сантьяго Бернабеу" в суботу, 2 березня. OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Реал – Барселона.

Чемпіонат Іспанії. 26-й тур

Мадрид, стадіон "Сантьяго Бернабеу"

Головний арбітр: Альберто Ундіано Мальєнко

Читайте: Реал — Барселона: прогноз на матч чемпіонату Іспанії

"Реал" (Мадрид) – "Барселона" – 0:1

Гол: Ракітіч, 26

"Реал": 25. Куртуа – 2. Карвахаль, 5. Варан, 23. Регілон, 4. Серхіо Рамос, 8. Кроос, 10. Модріч, 14. Каземіро, 9. Бензема, 11. Бейл, 28. Вінісіус

Запасні: 1. Навас К., 12. Марсело, 17. Лукас Васкес, 20. Асенсіо, 24. Себальос, 15. Вальверде, 22. Іско

"Барселона": 1. Тер Штеген – 15. Лангле, 18. Альба, 20. Роберто, 3. Піке, 5. Бускетс, 4. Ракітіч, 8. Артур Рамос, 9. Суарес, 10. Мессі, 11. Дембеле

Запасні: 13. Сіллессен, 2. Семеду, 23. Юмтіті, 7. Коутиньо, 22. Відаль, 26. Ален, 14. Малком

_________________________________________

90+5. Усе! "Барса" перемагає.

90+4. Регілон і Суарес поштовхалися.

90+2. ЗАМІНА. Семеду вийшов замість Бускетса.

89. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Карвахаль розпсихувався через свистка арбітра.

87. Бензема з-за штрафної. В руки кіперу.

85. Як Мессі кинув по флангу Роберто! Той не зміг на Суареса викотити.

83. Аха-ха... Піке чудить. По лінії воріт своїх тікав від пресингу Бензема.

82. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Асенсіо стрибнув з двох ніг в Бускетса.

78. ЗАМІНА. Коутиньо виходить, Дембеле йде.

77. Асенсио красиво пірнув в штрафний "Барси".

75. ЗАМІНА. Іско змінює Каземіро.

73. А тепер Каземіро вище воріт дав.

72. Вінісіус приклався з 22-х метрів. Повз касу.

71. ЗАМІНА. Артур Рамос закінчив. Відаль в грі.

70. Це щось. Мессі покотив на Дембеле, а той не влучив у дальній кут.

67. Розкриватися починає "Реал".

65. Офсайд у Вінісіуса. До речі, помилка рефері. А ситуація була небезпечною.

63. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Лангле вставив ліктем по голові Рамосу.

61. ЗАМІНА. Гарет Бейл поступився місцем на полі Асенсіо. Під свист уболівальників йшов валлієць.

61. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Рамос заблокував Мессі.

60. Ой-ой-ой! Ракітіч привіз момент. Втратив м'яч в своїй воротарської, а Вінісіус бахнув в Лангле метрів з 8!

58. Ух! Альба прострілював, м'яч влучив у ногу Карвахаля і ледь не зайшов у ворота.

57. Дембеле намагався забити ударом метрів з 20. В руки Куртуа.

55. Вінісіус пробив. Тер Штеген на місці.

55. ЗАМІНА. Кроос пішов. Вальверде (ні, не тренер "Барси") вийшов у "Реала".

54. "Реал" хвилини дві володів м'ячем. Толку ніякого...

52. Охо-хо. "Барса" мала забивати другий. Суарес втік один на один, але не зміг толком пробити з-під Варана.

49. Ух! Бензема з двох метрів не влучив у ворота. Правда, поза грою було.

48. "Реал" замкнув суперника на його половині поля.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ. "Реал" ввів м'яч в гру.

22:45. Повертаємося на "Сантьяго Бернабеу".

22:36. Гол Ракітіча вийшов хорошим:

22:31. Мессі та Рамос встигли ще й нагримати один на одного, йдучи в роздягальні.

22:30. ПЕРЕРВА. Мессі, до речі, на газоні. Тримається за обличчя після боротьби з Рамосом.

45+1. Свистить Мальенко.

45. Ого. "Карлик" Модріч з 11 метрів головою пробив. У боротьбі з Піке! Вище.

44. Дуже впевнено себе почувають захисники гостей.

42. Мессі кудись зарядив по регбійним воротам зі штрафного на фланзі.

39. Куртуа!!! Тягне удар Суареса з 16 метрів і добивання Мессі в упор!

37. Мессі з 23-х метрів зі штрафного трохи вище дав.

33. Ракітіч феноменальним пасом ледь не вивів Мессі на Куртуа.

32. Ух. Регілон метрів з 30 зарядив у дотик. Не потрапив в "створ".

30. Регілон падає в чужій штрафній. Чиста симуляція, але без картки чомусь.

29. Летить в атаку "Реал". Чемпіонство "горить".

26. 0:1!!! Відкривають рахунок гості. Дуже простий пас на ривок Ракитича пройшов, хорват вийшов один на один з Куртуа і спокійно перекинув бельгійця.

25. "Барса" вже чотири кутових заробила.

22. Який моментище у "Реала"!!! Вінісіус прорвався по флангу, віддав Бензема, той покотив на Модріча, а хорват напевне бив з лінії штрафного майданчика. Піке перед воротами в підкат кинувся і не дав м'ячу опинитися в сітці!

19. Ой-ой-ой. Мессі отримав пас від Суареса, вийшов на Куртуа, але не зміг точно перекинути кіпера.

18. Мессі, до слова, досить глибоко сідає в центр поля.

17. Мессі ефектно посадили на п'яту точку Карвахаля.

15. Варан відправив на кутовий простріл Дембеле.

13. Ух! Кроос з рикошетом з 16 метрів приклався. На місці тер Штеген.

11. Простріл Альби в штрафну не пройшов.

10. Бензема слабенько колупнув повз ворота метрів з 13.

8. Вінісіуса завалили на бровці.

6. Лихо "Барса" кутовий розіграла. Так, що довела м'яч до свого кіпера.

4. Який дикий свист зустрічає контроль м'яча гостей.

3. Бейл зі штрафного б'є на трибуни.

2. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Бускетс валить Крооса перед штрафною.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! Поїхали! Господарі розіграли з центра поля.

2 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. Команди виходять на поле.

7 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Все готово у нас до гри.

25 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. На розминці у нас команди.

60 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. "Реал" почне гру з таким набором гравців:

65 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Стартовий склад гостей:

75 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. А це роздягальня "Барселони":

100 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Роздягальня "Реала" вже готова до прийому футболістів.

2,5 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Поки що порожньо на арені...

3 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. У середу, 27 лютого, на полі "Сантьяго Бернабеу" команди провели матч у відповідь півфіналу Кубка Іспанії. "Барса" знищила суперника – 3:0.

3 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Доброго вечора дорогі друзі. Сьогодні центром футбольної Європи і всього світу стане Мадрид, де пройде головне дербі Старого Світу між "Реалом" і "Барселоною".

Як повідомляв OBOZREVATEL, капітан "Реала" Серхіо Рамос отримав дискваліфікацію в Лізі чемпіонів за підлий вчинок.