Одноклубник Малиновського побив два неймовірні рекорди Ліги чемпіонів

12,0 т.
Йосип Ілічич проти гравців 'Валенсії'

Атакуючий півзахисник "Аталанти", за яку виступає українець Руслан Малиновський, Йосип Ілічич встановив два історичні досягнення в матчі Ліги чемпіонів проти "Валенсії".

Як повідомляє офіційний сайт УЄФА, спочатку словенець став найстаршим автором хет-трику у вирішальних стадіях турніру у віці 32 років і 41 дня. А забивши четвертий м'яч, він став першим футболістом, якому вдалося зробити покер у виїзному поєдинку плей-оф Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, що "Аталанта" зуміла вперше в історії вийти у чвертьфінал Ліги чемпіонів завдяки виїзній перемозі над "Валенсією" з рахунком 4:3. Команда Малиновського обіграла іспанський клуб в обидвох матчах із загальним рахунком 8:4.

Як повідомляв OBOZREVATEL, за підсумками поєдинків, які відбулися 11 березня, визначилися перші чвертьфіналісти Ліги чемпіонів.