Масовою бійкою завершився матч дитячих футбольних команд у Дніпрі. Відео

12,4 т.

Скандальним вийшов матч чемпіонату України з футболу серед юнаків віком до 17 років у Дніпрі. У поєдинку місцевого "Інтера" та "Маріуполя" на полі спалахнули пристрасті, які переросли в бійку.

На 70-й хвилині футболісти не поділили м'яч біля бічної лінії й продовжили з'ясовувати стосунки вже після свистка судді про порушення правил. Хлопці почали штовхати один одного, на поле вибігли запасні. До сварки підключилися тренери та батьки юних спортсменів. У натовпі хтось опинився на газоні.

Бійка футболістів у Дніпрі.

Судді спочатку намагалися зупинити бійку, але потім просто стежили за тим, що відбувається.

Бійка у матчі "Інтера" та "Маріуполя".

За кілька хвилин емоції згасли, але рефері вирішив не продовжувати зустріч та дав фінальний свисток. На момент зупинки гри попереду були гості з Маріуполя (2:1). Дивіться відео скандального моменту.

Про санкції до учасників інциденту поки що не інформують.

Як повідомляв OBOZREVATEL, жіночі команди влаштували мордобій у чемпіонаті Аргентини.

Нещодавно у Москві фанат напав на журналіста після поразки "Спартака".