"Манчестер Сіті" не включив до складу Зінченка і вилетів з Кубку Англії

8,5 т.
Манчестер Сіті - Челсі

"Манчестер Сіті" вирішив не включати українця Олександра Зінченка до свого складу на півфінальний матч Кубка Англії проти "Челсі".

Без футболіста збірної України "городяни" поступилися з рахунком 0:1. Єдиний гол на 55-й хвилині забив марокканець Хакім Зієш.

Другий півфіналіст визначиться 18 квітня в протистоянні "Лестер" – "Саутгемптон".

"Челсі" – "Манчестер Сіті" 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 – 55 Зієш.

Челсі – Аррісабалага, Чілуелл, Рюдігер, Аспілікуета, Джеймс, Маунт (Пулішіч, 70), Канте, Зієш (Емерсон, 79), Жоржина, Тіаго Сілва (Зума, 88), Вернер (Хавертц, 79).

Манчестер Сіті – Стеффен, Рубен Діаш, Менді, Лапорт, Жоау Канселье, Родрі, Фернандіньо, Стерлінг, де Брюйне (Фоден, 48), Ферран Торрес (Гюндоган, 64), Габріел Жезус.

Попередження: Джеймс (34), Фернандіньо (63), Аспілікуета (90), Лапорт (90), Рубен Діаш (90).

Як повідомляв OBOZREVATEL, гра українського футболіста "Манчестер Сіті" Олександра Зінченка в матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів проти "Боруссії" Д (2:1) викликала захват у Англії.