Майстер: Мілевський влаштував феєрію у матчі чемпіонату Білорусі - опубліковано відео

19,5 т.
Артем Мілевський

Колишній нападник київського "Динамо" і збірної України Артем Мілевський знову показав себе з найкращого боку у матчі чемпіонату Білорусі. У грі брестського "Динамо" з могильовським "Дніпром" наш футболіст просто розривав оборону суперника, відзначившись у підсумку двома результативними передачами.

Ще у першому таймі з передач Мілевського зобов'язані були двічі забивати його партнери. У другому таймі зусилля Артема вилилися у результат. Спочатку він асистував Павлу Нехайчику, а потім розкішної передачею з центру поля вивів на ударну позицію Леванду Феррейру, після промаху якого відзначився Чіді Осучукву.

Читайте: "Звільнили від футболу": в мережі показали, до чого "русскій мір" довів Макіївку

Відзначимо, що "Динамо" здобуло розгромну перемогу 3:0, і займає сьоме місце в турнірній таблиці.

Як повідомляв "Обозреватель", український воротар Олександр Рибка видав неймовірний матч в чемпіонаті Туреччини.