"Ліверпуль" здійснив божевільний камбек із "Барселоною" і вийшов до фіналу Ліги чемпіонів

70,3 т.
'Ліверпуль' здійснив божевільний камбек із 'Барселоною' і вийшов до фіналу Ліги чемпіонів

Англійський "Ліверпуль" став першим фіналістом Ліги чемпіонів, феєрично перемігши за підсумками двох зустрічей каталонську "Барселону".

Після розгрому у виїзній зустрічі (3:0) підопічні Юргена Клоппа без своїх зірок Салаха і Фірміно розбили суперника – 4:0, чим довели до божевілля фанатів.

"Ліверпуль" – "Барселона"

Англійці, які просто зобов'язані були забивати, кинулися в атаку і вже на сьомій хвилині шокували опонента. Після закидання з глибини лівий захисник "Барси" Жорді Альба помилився з пасом на партнера, а після удару хавбека господарів Хендерсона і сейва голкіпера іспанців м'яч у сітку добив Орігі.

Читайте: Аякс – Тотенхем: прогноз на півфінал Ліги чемпіонів

Після цього "Барселона" спробувала погасити активність суперника традиційним контролем м'яча, в чому досягла успіху. Мессі перевірив Аліссона ударом під поперечину, а той же Альба занапастив досить цікавий момент, коли одразу четверо футболістів гостей опинилися навпроти бразильського кіпера "Ліверпуля".

Початок другої половини видався ще більш неймовірним. Протягом двох хвилин півзахисник англійців Вейналдум оформив дубль і зрівняв загальний рахунок протистояння.

Після цього шокована "Барселона" спробувала переломити хід гри, але на 78-й хвилині допустила дитячу помилку під час кутового суперника. Захист каталонців пропустив швидкий розіграш англійців, і Орігі вчетверте засмутив тер Штегена.

Кінцівка зустрічі перетворилася в лютий штурм гостей, який так нічого і не приніс "Барсі".

Як повідомляв OBOZREVATEL, київське "Динамо" встановило унікальне досягнення в нинішньому розіграші Ліги чемпіонів.