"Ліверпуль" і ПСЖ видали драму на старті Ліги чемпіонів

12,2 т.
'Ліверпуль' і ПСЖ видали драму на старті Ліги чемпіонів

Англійський "Ліверпуль" у першому турі групового етапу Ліги чемпіонів здобув перемогу над французьким ПСЖ. Зустріч пройшла на легендарному стадіоні "Енфілд" і завершилася з рахунком 3:2.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Ліверпуль - ПСЖ.

Центральний матч першого туру ЛЧ відбувся в Ліверпулі. Чемпіонам Франції, в атаці яких були зібрані світові суперзірки Неймар, Кавані та Мбаппе, протистояв неймовірний Юрген Клопп і його "єгипетський Мессі" - Саллах.

Обидві команди видали справжній спектакль, порадувавши уболівальників вогненним видовищем, розгойдуючись лише в дебюті. Після стартового натиску "червоних", пішов пресинг від французів і гол Старріджа на 30-й хвилині виявився дуже доречним.

Відео дня

Після подачі з кутового Робертсона, Деніел Старрідж удруковує головою кудись за вухо ареоли.

На емоціях "Ліверпуль" продовжував тиснути і через 6 хвилин заробив пенальті. Бернат зачепив за ногу Війнальдум, 27-річний голландець трохи домалював і турецький арбітр Джюнейт Чакир вказав на точку.

Мілнер, як із гармати, розстріляв ворота парижан.

Під завісу першої половини ПСЖ зміг повернути інтригу, скоротивши рахунок. Врятований м'яч привів до нової подачі, Кавані збив із кроку Робертсона, відскік від якого відмінним ударом у дотик із розвороту перетворив у гол Меньє.

Після перерви гра йшла на зустрічних курсах із перевагою англійців. Ліверпульці раз по раз намагалися пробити оборону гостей навісами і гострими проходами. Але замість забитого гола упустили фатальну контратаку.

Париж спав весь тайм, але він прокинувся. Атака почалася з обрізки Салаха, Неймар протягнув м'яч до Мбаппе, який відбійним молотком прибив м'яч у далекому кутку - 2:2.

Останні секунди переповнений "Енфілд" гнав своїх улюбленців в атаку, але французи вистояли, прихопивши нічию, рівносильну перемозі.

Лiверпуль - ПСЖ

Ліверпуль Англія - ПСЖ Франція 2:2

Голи: 1:0 - 30 Старрідж, 2:0 - 36, пенальті Мілнер, 2:1 - 40 Меньє, 2:2 - 83 Мбаппе.

Ліверпуль - Аліссон, Гомес, Робертсон, Александер-Арнолд, ван Дейк, Мілнер, Хендерсон, Вейналдум, Мане, Салах (Шакірі, 85), Старрідж (Фірміно, 72).
ПСЖ - Ареоля, Тіаго Сілва, Маркіньос, Бернат, Кімпембе, Ді Марія (Ерік Максім Шупо-Мотінг, 80), Рабьо, Меньє, Неймар, Мбаппе, Кавані (Дракслер, 80).

Попередження: ван Дейк (27), Меньє (45).

Нагадаємо, що в середу, 19 вересня, в Лізі чемпіонів стартує донецький "Шахтар". Домашній поєдинок "гірників" почнеться в незвичайний час.