"Ліверпуль" ефектно обіграв "Манчестер Юнайтед" в дербі з шістьма голами. Відео

2,9 т.
Діогу Жота святкує гол

"Ліверпуль" здобув ефектну перемогу у виїзному матчі 34-го туру англійської Прем'єр-ліги над "Манчестер Юнайтед" і зберіг шанси на потрапляння в Лігу чемпіонів 2021/22. Підопічні Юргена Клоппа виграли в Північно-західному дербі з рахунком 4:2.

Господарі відкрили рахунок на 10-й хвилині після того, як Бруно Фернандеш "шведою" пробив у дальній кут воріт, а захисник суперників підставив ногу, відправивши м'яч у сітку власних воріт. У другій половині першого тайму Натаніель Філліпс виправився, коли прийшов на кутовий, нав'язав боротьбу і завдав удар із меж штрафного майданчика МЮ, а нападник "Ліверпуля" Діогу Жота красиво підправив ігровий снаряд п'ятою.

Гол Роберто Фірміно

Переломним моментом протистояння, швидше за все, став дубль форварда гостей Роберто Фірміно, який відзначився прямо перед перервою і відразу ж після неї. На 68-й хвилині "Манчестер Юнайтед" вдалося скоротити відставання в рахунку зусиллями Маркуса Решфорда, але на більше господарів не вистачило. Наприкінці поєдинку підопічні Клоппа знову подвоїли перевагу після того, як Мохаммед Салах вийшов віч-на-віч із центру поля та впевнено переграв воротаря.

"Манчестер Юнайтед" – "Ліверпуль" 2:4

Голи: Фернандеш 10, Решфорд 68 – Жота 34, Фірміно 45+3, 47, Салах 90.

"Манчестер Юнайтед": Хендерсон – Шоу, Байї (Матіч 86), Лінделеф, Ван-Біссака – Фред (Грінвуд 63), Мактоміней – Погба, Фернандеш, Решфорд – Кавані.

"Ліверпуль": Аліссон – Александер-Арнольд, Філліпс, Ріс Вільямс, Робертсон – Фабіньо, Тьяго, Вейналдум (Джонс 74) – Салах (Неко Вільямс 90+2), Жота (Мане 74), Фірміно.

МЮ вже практично забезпечив собі друге місце в АПЛ, а "Ліверпуль" продовжує боротьбу за потрапляння в Лігу чемпіонів. Чинні чемпіони Англії відстають на 4 очки від "Челсі" за два тури до кінця, але мають матч у запасі.

Таблиця англійської Прем'єр-ліги

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше клуб Романа Абрамовича сенсаційно програв "Арсеналу", пропустивши неймовірно курйозний гол.