"Ліверпуль" ефектно обіграв "Манчестер Юнайтед" в дербі з шістьма голами. Відео

3,3 т.
Діогу Жота святкує гол

"Ліверпуль" здобув ефектну перемогу у виїзному матчі 34-го туру англійської Прем'єр-ліги над "Манчестер Юнайтед" і зберіг шанси на потрапляння в Лігу чемпіонів 2021/22. Підопічні Юргена Клоппа виграли в Північно-західному дербі з рахунком 4:2.

Господарі відкрили рахунок на 10-й хвилині після того, як Бруно Фернандеш "шведою" пробив у дальній кут воріт, а захисник суперників підставив ногу, відправивши м'яч у сітку власних воріт. У другій половині першого тайму Натаніель Філліпс виправився, коли прийшов на кутовий, нав'язав боротьбу і завдав удар із меж штрафного майданчика МЮ, а нападник "Ліверпуля" Діогу Жота красиво підправив ігровий снаряд п'ятою.

Відео дня
Гол Роберто Фірміно

Переломним моментом протистояння, швидше за все, став дубль форварда гостей Роберто Фірміно, який відзначився прямо перед перервою і відразу ж після неї. На 68-й хвилині "Манчестер Юнайтед" вдалося скоротити відставання в рахунку зусиллями Маркуса Решфорда, але на більше господарів не вистачило. Наприкінці поєдинку підопічні Клоппа знову подвоїли перевагу після того, як Мохаммед Салах вийшов віч-на-віч із центру поля та впевнено переграв воротаря.

"Манчестер Юнайтед" – "Ліверпуль" 2:4

Голи: Фернандеш 10, Решфорд 68 – Жота 34, Фірміно 45+3, 47, Салах 90.

"Манчестер Юнайтед": Хендерсон – Шоу, Байї (Матіч 86), Лінделеф, Ван-Біссака – Фред (Грінвуд 63), Мактоміней – Погба, Фернандеш, Решфорд – Кавані.

"Ліверпуль": Аліссон – Александер-Арнольд, Філліпс, Ріс Вільямс, Робертсон – Фабіньо, Тьяго, Вейналдум (Джонс 74) – Салах (Неко Вільямс 90+2), Жота (Мане 74), Фірміно.

МЮ вже практично забезпечив собі друге місце в АПЛ, а "Ліверпуль" продовжує боротьбу за потрапляння в Лігу чемпіонів. Чинні чемпіони Англії відстають на 4 очки від "Челсі" за два тури до кінця, але мають матч у запасі.

Таблиця англійської Прем'єр-ліги

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше клуб Романа Абрамовича сенсаційно програв "Арсеналу", пропустивши неймовірно курйозний гол.