Новий герой Клоппа! Ліверпуль - Челсі: онлайн-трансляція Суперкубка УЄФА

113,2 т.

Почавши сезон в англійській Прем'єр-лізі, "Ліверпулю" і "Челсі" посеред тижня довелося вирушити в Стамбул - тут команди зіграли за Суперкубок УЄФА.

У суперкубковому матчі, який пройшов на арені "Бешикташ Парк", "Ліверпуль" вийшов в статусі переможця Ліги чемпіонів, а "Челсі" як найсильніша команда минулої Ліги Європи. Зустріч англійських команд стала вже третім фіналом в євротурнірах 2019 го - англійці розігрували як і ЛЧ ("Ліверпуль" і "Тоттенхем"), так і ЛЄ ( "Челсі" з "Арсеналом").

Крім цього в Суперкубку УЄФА 2019 відбулося історичне рішення - вперше в історії турніру матч в якості головного рефері проводить жінка, француженка Стефані Фраппар. Цей же арбітр працював на недавньому фіналі жіночого чемпіонату світу.

Відео дня
"Ліверпуль" почав сезон з програшу у Суперкубку Англії, але може взяти європейський Суперкубок

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Ліверпуль – Челсі зі Стамбула, який розпочнеться 14 серпня о 22:00 за київським часом.

СУПЕРКУБОК УЄФА 2019

Стамбул (Туреччина). "Бешикташ Парк". 22:00

Головний арбітр: Стефані Фраппар (Франція)

"Ліверпуль" (Англія) – "Челсі" (Лондон, Англія) - 2:2 (по пен. - 5: 4)

Голи: Мане (48, 96 - Жиру (37), Жоржиньо (101, пен.)

"Ліверпуль" (4-3-3): Адріан - Гомес, ван Дайк, Матіп, Робертсон - Мілнер, Фабіньо, Хендерсон - Салах, Мане, Окслейд-Чемберлен

Запасні: Лонерган (гк), Келлехер (гк), Вейналдум, Фірміно, Лаллана, Шакірі, Брюстер, Орігі, Гувер, Александр-Арнолд, Елліот

"Челсі" (4-3-3): Кепа - Аспілікуета, Зума, Крістенсен, Емерсон - Жоржина, Канте, Ковачич - Педро, Жиру, Пулішіч

Запасні: Кабальєро (гк), Рюдігер, Алонсо, Барклі, Абрахам, Вілліан, Кенеді, Маунт, Дзаппакоста, Бачуаї, Томорі, Гілмор

___________________________________________________________

На цьому ми завершуємо нашу онлайн-трансляцію фантастичного матчу за Суперкубок УЄФА 2019, де було майже все, що можна зустріти під час футбольної гри. Дякуємо, що були з нами, і залишайтеся з OBOZREVATEL

А "Ліверпуль" тепер - 4-разовий володар Суперкубка УЄФА. Більше тільки у "Барселони" і "Мілана"

Статистика усього матчу

"Ліверпуль" - "Челсі" - 2-2 (5-4): онлайн Суперкубка УЄФА

УСЕ! "Ліверпуль" - володар Суперкубка УЄФА 2019! Клопп бере свій перший трофей у новому сезоні, а Лемпард програє вже другий (після Суперкубка Англії)

5:4 - Абрахам! Молодий нападник пробиває невдало, Адріан тягне, і Ліверпуль перемагає!

5:4 - Салах забиває чітким ударом в кут

4:4 - Емерсон по центру, але обдурив Адріана

4:3 - Олександр-Арндолд б'є в угол.о і Кепа майже тягне, але таки гол!

3:3 - Маунт свій забиває

3:2 - орігамі чітко реалізує удар

2:2 - Барклі у верхній кут забиває

2:1 - Фабіньо спокійно у "Ліверпуля"

1:1 - Жоржиньо також забиває перший удар у "Челсі", пробиваючи низом

1:0 - Отже, Ліверпуль починає пенальті - Фірміно забиває, 1:0

"Ліверпуль" - перший з 2007 року клуб англійської Прем'єр-ліги, який б'є серію пенальті двічі на місяць

Гравці "Челсі" виконують вже фірмову свою традицію - мотиваційну промова в колі, яку у лондонців вимовляє Педро

120. Що ж, кінець основного і додаткового часу. Серія пенальті нас чекає!

116. Підтискає "Челсі" під кінець матчу, але безрезультатно

113. Далекий удар від "Челсі" (Маунт), і Адріан тягне майже з "дев'ятки". Немає вже сил і швидкостей у команд, майже стоять обидва суперники у центра поля

107. Жовту картку отримує Александр-Арнолд за зрив атаки

106. ОК, починаємо другу 15-хвилинку

105. Перерва між екстра-таймами, але всього 1-2 хвилини

105. Педро накрутив на фланзі пару суперників і прорвався справа, викладаючи м'яч Абрахаму. Але той не зумів прицільно пробити після скидки

103. Те ж саме робить і Клопп - четверта заміна, Мане йде, а його змінює Орігі. Мане, який зробив дубль і не без захоплення залишає поле

101. "Челсі" використовує нове правило четвртой заміни - замість Ковачіча виходить Барклі

101. І Жоржиньо красиво реалізує 11-метровий, на паузі переграє Адріана. 2:2

99. Арбітр дивиться VAR і підтверджує пенальті

99. Охохо - пенальті! Адріан сміливо кинувся в ноги супернику, той впав, і рефері вказала на пенальті

96. ГООООООЛ! Мане робить дубль! Форвард "Ліверпуля" відмінно пробив під поперечину петрів з 11-ти після скидки від лицьової - без шансів для Кепи! 2:1

91. Третю заміну використовує Клопп - замість Робертсона в захисті тепер гратиме Александр-Арнолд

Отже, поїхали - перший екстра-тайм розпочався!

Невелика у нас перерва перед екстра-таймом. Попивають водичку гравці, уважно вислуховуючи тренерів

ДРУГИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО, але не матч. Після нічиї в основний час команди тепер чекає додатковий час - два екстра-тайми по 15 хвилин

90+2. Гострий простріл Салаха, але Мане не встигає на передачу партнера

90. Дві хвилини додав рефері до другого тайму

86. Мане підстерігає оборону суперника і вискакіев захисникам за спини, встигнувши пробити з гострого кута, але повз дальню штангу

85. Знову заміну до Лемпарда - замість Крістенсена буде грати Томорі

82. Педро пробиває з відмінною позиції після скидки від лицьової, але попадати в суперника

79. Тільки зараз рефері показує першу жовту картку - покараний Аспілікуета за поштовх Мане

78. Відео голу "Ліверпуля" від Мане, який зрівняв рахунок (1:1)

75. Дивом не забиває Салах! Вірніше, дивом тягне Кепа - після відбитого воротарем удару Салах бив з трьох метрів, але лежачий Кепа неймовірно зробив сейв і перевів м'яч у поперечину!

74. Відразу дві заміни у "Челсі": замість Жиру в нападі - Абрахам, а Пулішіча змінює Маунт

69. Трохи вирівняв "Челсі" гру і знову намагається застати оборону суперника ривками і передачами за спину. Але зараз захисники "Ліверпуля" більш пильні

64. Друга заміна у "Ліверпуля" - замість Мілнера вийшов Вейналдум

60. Нічого собі! Мане став першим гравцем з Африки за останній 13 років, який забивав у Суперкубку. Останнім африканцем з голом в Суперкубку був Фредерік Кануте в 2006-му з "Севільї"

57. Закрутив "Ліверпуль" темп гри, перехопив ініціативу. У "Челсі" почалися явні проблеми, коли стратегія на матч почала давати збій

52. Ух, Хендерсон б'є з рикошетом від суперника, і Кепа вже завалювався в кут, але в останній момент встиг перегрупуватися і забрати м'яч

48. А ось і результат виходу Фірміно - ГОООООЛ! Фірміно вирвався з-за спин захисників і в самий останній момент проштовхнув м'яч на Мане, який і забив. Правда, "Челсі" апелює до порушення правил Мане (напад на воротаря), але рефері зарахували гол. 1:1

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

Все готово до другого тайму, і у "Ліверпуля" вийде Фірміно в атаку (замість Окслейда-Чемберлена)

Відео першого гола "Челсі" (0:1)

Статистика першого тайму

45+1. ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО. Цілком логічні 1:0 на користь "Челсі", незважаючи на статус фаворита у "Ліверпуля"

45. Одну хвилину додає рефері до першого тайму

43. Реакцію Аліссон, який дивиться матч вдома через травму, зараз не важко уявити

40. Що робиться? Пулішіч "відвозив" половину оборони "Ліверпуля" і пробив метрів з 14-ти в ближній кут - гол! Але перед цим Пулішіч потрапив в офсайд!

36. ГОООООООООЛ, і забиває його "Челсі". Гол лондонців назрівав, і забиває Жиру! Пулічіш чудово однією передачею на хід відрізав всю оборону "Ліверу", і Жиру в дотик ударом під дальню штангу переграв голкіпера. 1:0

32. Провал в обороні "Ліверпуля", Ковачіч ледь не вивалився один на один з воротарем, але Адріан в хороброго стрибку на виході в ноги форварду ліквідує загрозу

30. Подача Мілнера з кутового, і Мане головою пробиває в створ - Кепа без проблем фіксує м'яч на лінії

27. Ух, нагнітає "Челсі". У кілька пасів дісталися "сині" до воротарського по лівому флангу, Пулішіч прострілював вздовж лінії, але на пас ніхто не відгукнувся

25. Жиру таки виявився тет-а-тет з воротарем і пробив (кіпер потягнув), але поза грою опинився француз

23. Педро розриває! Пройшов лівим краєм і бахнув метро з 5-ти - поперечина! Але Адріан таки зумів торкнутися м'яча і змінити траєкторію! Поки ближче до голу "Челсі"

22. Звичайно ж, у "Короля" свої персональні фанати сьогодні

21. Педро виривався на побачення з голкіпером, але що робить Робертсон! На чистому ходу таки наздоганяє шотландець суперника і грамотно ставить корпус! Це мега!

18. Ось він - справжній футбольний Стамбул! Сьогодні в турецькому мегаполісі весело на кожній вулиці

16. Салах! Прорвався справа Мо і зовнішньою стороною лівої ноги бив в дальній кут, але Кепа потягнув

13. Крістенсен, перериваючи навіс справа, так виносив м'яч, що ледь не відправив його в нижній кут

11. Педро відповідає ударом з правого кута штрафного, але мимо штанги

9. Фабіньо завдає першого удару по воротах, з лівого краю метрів з 7-ми - в руки воротарю

5. Охохо, почалися веселощі! Мане в падінні пробиває ножицями (!), але потрапляє в руку Крістенсену. Рука якось не дуже і притиснута у захисника "Челсі", але арбітр не використовує VAR. Всього лише кутовий

4. Ух, "Челсі" агресивно починає, і Пулішіч ледь не вибігає тет-а-тет з голкіпером, захисники ледь наздоганяють американця після забігання під передачу

Матч ще не розпочався

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! Європейський сезон офіційно відкритий стартовим свистком матчу за Суперкубок

2 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. Перша в історії Суперкубка УЄФА жінка-арбітр Стефані Фраппар визначає господаря поля і розігруючого м'яча

5 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Виходять команди на поле, проходячи не тільки біля трофея Суперкубка, а й кубків Ліги Європи і Ліги чемпіонів

15 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. У Стамбулі досить масово підтримують "Ліверпуль"

20 ХВИЛИН ДО МАТЧУ, а трибуни "Бешикташ Парку" вже заповнені фактично під зав'язку. Неймовірна атмосфера сьогодні чекає нас на стадіоні!

45 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. В останній раз "Ліверпуль" грав в Суперкубку УЄФА в далекому 2005-му, коли тут же, в Стамбулі, виграв Лігу чемпіонів в казковому фіналі у "Мілана". Тоді англійці в Суперкубку обіграли московський ЦСКА - 3: 1.

"Челсі" ж боровся за трофей порівняно недавно, в 2013-му - проти "Баварії". Але поступився німцям по пенальті (5:4, основний час 2:2).

1 ЧАС ДО МАТЧУ. До вашої уваги - стартові склади на сьогоднішній матч

1.5 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Добрий вечір всім уболівальникам англійської (і в цілому європейського) футболу! Сьогодні нас чекає одне з кращих англійських дербі, але зовсім не на Туманному Альбіоні в місцевих турнірах - "Ліверпуль" і "Челсі" зійдуться в Стамбулі за Суперкубок УЄФА.

Команди ще вчора прибули до Туреччини в повноцінних бойових складах і вже проводять передматчеву розминку на "Бешикташ Парк"

ДЕ ДИВИТИСЬ

Українські вболівальники зможуть подивитися англійське дербі "Ліверпуля" і "Челсі" у прямій трансляції каналу "Футбол 1". Показ матчу відбудеться із супроводом традиційної аналітичної студії. Також гру можна буде знайти в ефірі російських "Матч ТВ" і "Матч! Футбол 1", а також білоруського ТК "Білорусь 5".