Лідер збірної України забив розкішний гол у чемпіонаті Іспанії. Відео

Віктор Циганков

Півзахисник збірної України Віктор Циганков відзначився черговим голом у чемпіонаті Іспанії. Наш співвітчизник відкрив рахунок у поєдинку п'ятого туру Прімери, в якому його "Жирона" обіграла на виїзді "Гранаду" – 2:4.

25-річний екскапітан київського "Динамо" вийшов на поле у стартовому складі своєї команди. На 22-й хвилині українець отримав передачу від Савіо перед штрафного майданчика "Гранади", змістився ближче до центру і завдав фірмового обвідного удару в дальній кут воріт суперника.

Матч "Гранада" – "Жирона".
"Жирона" розгромила "Гранаду" у першому таймі.

Наприкінці півгодини гості подвоїли перевагу, а ще за дві хвилини своєю результативною дією відзначився форвард збірної України Артем Довбик. Після навісу зі штрафного ексгравець "Дніпра-1" виграв другий поверх і скинув м'яч уздовж воріт, дозволивши Давиду Лопесу зробити рахунок розгромним уже у першому таймі.

Артем Довбик

На 41-й хвилині Циганков міг оформити дубль. Віктор обіграв голкіпера господарів, але влучив у захисника, який встиг на лінії воріт заблокувати м'яч.

Віктор Циганков забиває гол.

Як повідомляв OBOZREVATEL, воротар збірної України Андрій Лунін ухвалив остаточне рішення залишити мадридський "Реал".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!