Вкушений бджолою Роналду зробив дубль і встановив рекорд Європи

Кріштіану Роналду

Форвард збірної Португалії Кріштіану Роналду забив свій 100-й і 101-й голи за національну команду, ставши першим європейцем, якому підкорилася ця позначка.

На 72-й хвилині гри 2-го туру Ліги націй проти Швеції, нападник "Ювентуса" ювелірно виконав дальній штрафний удар. На 72-й хвилині Кріштіану оформив дубль. Зустріч завершилася з рахунком 2:0.

У найближчого переслідувача Ференца Пушкаша 84 м'ячі. Крім того, у Кріштіану 165 матчів за Португалію. До європейського рекорду – 11 ігор, до світового – 19.

Щоб побити світовий рекорд і обійти нападника збірної Ірану Алі Даеї (109 м'ячів), Роналду залишилося забити за Португалію 9 голів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Роналду пропускав попередню зустріч проти Хорватії через серйозну інфекцію, яка була викликана укусом бджоли.