Коноплянка забив рятівний гол у Польщі, протягнувши м'яч 60 метрів. Відео

Півзахисник збірної України Євген Коноплянка відзначився четвертим забитим м'ячем цього клубного сезону. Наш співвітчизник допоміг "Краковії" уникнути поразки в домашньому поєдинку проти "Медзі", яка посідає останнє місце в польській Екстраклясі.

Коноплянка залишився на лаві запасних і з'явився на полі відразу після перерви за рахунок 0:1 на користь суперників. На 68-й хвилині футболісти "Краковії" зуміли відібрати м'яч у гостей та розігнати швидку контратаку, яка завершилася взяттям воріт "Медзі".

Український футболіст, прийнявши пас партнера, здійснив неймовірний рейд аж зі своєї половини поля. Протягнувши м'яч через 60 метрів, Євген віддав передачу на партнера і відразу отримав зворотний пас. З першим ударом Коноплянки метрів з 8 воротар "Медзі" впорався, але наш співвітчизник був найшвидшим на добиванні.

Цей гол став останнім у матчі та приніс господарям одне очко. "Краковія" залишилася на сьомій позиції у турнірній таблиці першості, відстаючи від зони єврокубків на 10 пунктів за чотири тури до фінішу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, український футболіст Кирило Петров відзначився точним ударом із центру поля у грі за польську "Корону" з Кельце.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!