Коноплянка став віце-чемпіоном Німеччини і виклав відео з роздягальні

26,3 т.

Український півзахисник "Шальке" Євген Коноплянка в складі своєї команди став володарем срібних медалей чемпіонату Німеччини з футболу.

Друге місце за підсумками сезону і потрапляння в груповий етап Ліги чемпіонів "Шальке" забезпечив в матчі 33-го туру в Бундеслізі з "Аугсбургом" (2:1).

Наш співвітчизник вийшов в стартовому складі і був замінений на 84-й хвилині на очіпку. На 75-й хвилині матчу м'яч потрапив в руку українця в штрафний "Шальке", але арбітр не поставив пенальті.

Читайте: Коноплянка бразильським фінтом "розірвав" суперників в Німеччині: ефектне відео

За сезон 28-річний футболіст збірної України в складі команди з Гельзенкірхена провів 28 матчів, забив 6 голів і зробив 5 передач.

Нагадаємо, що в 32-му турі проти "Боруссії" з Менхангладбаза Коноплянка провів блискучий м'яч, заробивши для своєї команди пенальті.