Кличко показав, як вболіває за збірну України в матчі з Північною Македонією на Євро-2020

1,4 т.
Кличко показав, як вболіває за національну збірну на Євро-2020

Мер Києва Віталій Кличко з робочого місця у столиці України вболіває за національну збірну у матчі з Північною Македонією у другому турі групи С чемпіонату Європи з футболу 2020 року. Він побажав нашій команді перемоги.

Фото, де він у формі українців емоційно переглядає матч, очільник міста опублікував у своєму Facebook. Він зазначив, що хоч і перебуває на роботі, але "душею й емоціями – з нашою збірною".

"Бажаю хлопцям перемоги в Бухаресті в матчі з Північною Македонією! Слава Україні! Героям слава!" – написав Кличко.

Кличко у формі національної збірної емоційно переглядає матч
Кличко побажав успіху збірній України на матчі Євро-2020

Нагадаємо, Збірна України й Північної Македонії грають у Бухаресті в четвер, 17 червня. Поєдинок, який вперше в історії ЧЄ судить не європейський рефері, приймає Національний стадіон у столиці Румунії. OBOZREVATEL веде онлайн-трансляцію матчу Україна – Північна Македонія.

Зазначимо, у першому таймі наші співвітчизники забили два голи за 5 хвилин, виграючи у суперника 2:0. Їх авторами стали Ярмоленко на 29-й хвилині та Яремчук – на 34-й.