Гравець "Манчестер Юнайтед" забив "гол сезону" фантастичним ударом з льоту. Відео

3,4 т.
Андреас Перейра (праворуч) святкує гол

Півзахисник "Манчестер Юнайтед" Андреас Перейра красивим голом вразив ворота "Брентфорда" в передсезонному матчі на домашньому стадіоні "Олд Траффорд". Поєдинок між двома командами англійської Прем'єр-ліги закінчився внічию 2:2.

"Червоні дияволи" вийшли вперед на 12-й хвилині зустрічі після ефектного удару "ножицями" у виконанні нападника Антоні Еланги, проте вже на 20-й гості зрівняли рахунок. Після перерви МЮ знову вийшов вперед, коли Перейра опинився першим на підборі за межами штрафного майданчика суперників і в один дотик пробив по м'ячу з льоту.

Голкіпер навіть не зрушив з місця, коли "круглий" швидко пролітав повз нього у ворота. Ігровий снаряд опинився в сітці, вдарившись об поперечину.

Вже у кінцівці "Брентфорд" знову відігрався завдяки провалу на лівому фланзі оборони "Манчестер Юнайтед". Після гри наставник "Червоних дияволів" Оле Гуннар Сульшер не приховував свого захоплення від голу Перейри.

"Мені здається, що Перейрі вже можна вручати приз за найкращий гол сезону. Його удар вийшов по-справжньому неймовірним", – цитує слова норвежця видання talkSPORT.

Сульшер захопився голом підопічного

Як повідомляв OBOZREVATEL, гравець "Олімпіакоса" відзначився фантастичним дальнім ударом за комірець голкіперу в матчі відбору Ліги чемпіонів.