Головний конкурент Луніна привіз "Реалу" ганебний гол у матчі Ліги чемпіонів проти "Ліверпуля". Відео

Головний конкурент Луніна привіз 'Реалу' ганебний гол у матчі Ліги чемпіонів проти 'Ліверпуля'. Відео

Голкіпер мадридського "Реала" Тібо Куртуа зробив курйозний ляп у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти "Ліверпуля". На момент публікації новини триває другий тайм, рахунок 2:2.

На 14-й хвилині під пресингом захисник віддав передачу назад на бельгійця. Його пресингував Мохаммед Салах. Курта намагався відпасувати назад на одноклубника, але зробив це вкрай невдало. Демонструючи дриблінг Тібо Куртуа не впорався з м'ячем, він ударився об коліно та відлетів до єгиптянина.

Форвард "Ліверпуля" в дотик відправив круглий снаряд у ворота.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Андрій Лунін перейшов до мадридського клубу влітку 2018 року і з того часу провів лише 16 офіційних матчів за команду, пропустивши 15 разів. Основним голкіпером "Реала" є Тібо Куртуа.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!