Голкіпер перехитрив сам себе та став автором безглуздого автоголу

11,9 т.

Голкіпер парагвайського клубу "Хенераль Діас" Густаво Сердан підвів своїх партнерів в матчі 6-го туру чемпіонату Парагваю проти клубу "Гуареньї", забивши сам собі у неймовірний спосіб.

Про це повідомляє Tigo Sports.

На 16-й хвилині горе-воротар отримав пас від свого захисника, але вирішив не поспішати з виносом м'яча, а коли побачив, що наближається нападник суперника, спробував його обвести, перебуваючи при цьому безпосередньо біля лінії воріт. В результаті Сердан заплутався у своїх ногах і відправив м'яч у власні ворота, чим розвеселив уболівальників гостей та сильно засмутив фанатів свого клубу.

Матч завершився з рахунком 1:1 – під завісу першого тайму "Хенераль Діас" забив гол у відповідь, а в другому таймі жодній з команд не вдалося вирвати перемогу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше цікавий випадок трапився на чемпіонаті Саудівської Аравії: голкіпер однієї з команд на останніх хвилинах матчу зробив сейв, відбивши 11-метровий, а потім став героєм біля чужих воріт, ставши автором вирішального голу.