Фанат "Атлетіко" загинув безглуздою смертю, святкуючи чемпіонство клубу

13,9 т.
Луїс Суарес

14-річний уболівальник "Атлетіко", ім'я якого не називається, загинув під час святкування чемпіонського титулу клубу в центрі Мадрида, повідомляє Marca. Юнак висунувся з вікна фургона, в якому їхав, і під час в'їзду на парковку на Пласа-де-Санта-Ана вдарився головою об стіну.

Клубний автобус "Атлетіко"

У транспортному засобі крім загиблого перебувало ще кілька молодих людей, які також висовувалися з відчинених вікон. Перед тим, як заїхати на стоянку, де сталася аварія, водій цього авто збив кілька будівельних огорож.

Швидка допомога оперативно прибула до потерпілого, але не змогла його врятувати.

Відео дня

Клуб у Twitter висловив свої співчуття рідним і близьким юного фаната, пообіцявши всіляку підтримку.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 22 травня мадридський "Атлетіко" виграв золоті медалі чемпіонату Іспанії, фінішувавши на першому місці в Ла Лізі. "Матрасники" за підсумками 38 турів набрали 86 очок і на 2 пункти обійшли мадридський "Реал" (2-е місце) і на 7 каталонську "Барселону" (3-е).

Одна з фанаток клубу

Перемогу приніс точний удар Луїса Суареса в другому таймі. Після такого успіху тисячі уболівальників вийшли на вулиці іспанської столиці.