"ДТЕК вимкнув". У Катарі під час матчу ЧС-2022 стався блекаут. Фотофакт

7,1 т.
'ДТЕК вимкнув'. У Катарі під час матчу ЧС-2022 стався блекаут. Фотофакт

Під час матчу 2-го туру чемпіонату світу з футболу-2022 між Бразилією та Швейцарією на стадіоні 974 у Досі ненадовго погасло світло. Інцидент трапився за кілька хвилин до перерви.

Наприкінці першого тайму Бразилія мала подавати кутовий, але в цей момент арена поринула у пітьму. Працювала лише світлова реклама. "Блекат" тривав кілька миттєвостей, але викликав бурхливу реакцію як у футболістів, так і вболівальників на трибунах.

Після цього в соціальних мережах українські фанати почали жартувати, що у всьому винен ДТЕК, який застосував аварійні відключення.

Як повідомляв OBOZREVATEL, сам поєдинок між Бразилією та Швейцарією завершився з рахунком 1:0. Єдиний гол у другому таймі забив Родріго.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Чи не ведіться на фейки!