"Динамо" в матчі з двома незабитими пенальті перемогло "Зорю" в УПЛ

3 хвилини
20,8 т.
Динамо Зоря

Київське "Динамо" в центральному матчі 3-го туру чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі (УПЛ) обіграло луганську "Зорю". Поєдинок у Запоріжжі на "Славутич-Арені" завершився з рахунком 1:2.

З перших хвилин гості позначили свій статус фаворитів, захопивши ініціативу в центрі поля. Підопічні Луческу, який за порадою лікаря в Запоріжжі не приїхав, впевнено атакували і змогли домогтися успіху вже на 18-й хвилині.

Після подачі Миколи Шапаренка з кутового Олександр Сирота спокійно головою переправив м'яч у ворота.

Забивши гол кияни стали грати по грі, але без особливого просування вперед. "Зоря" також нічого не могла зробити в нападі. Команді Скрипника не вистачало гостроти в завершальних фазах атак.

Олександр Сирота відкрив рахунок

Після перерви луганчани кілька разів загрожували воротам Бущана, але голкіпер збірної України працював бездоганно.

Всі питання щодо переможця могли бути зняті на 70-й хвилині. Шевченко потягнув удар Миколенка, але на добиванні зіграв Буяльський і влучив в руку Імерекову. Анатолій Абдула без роздумів вказав на 11-метрову позначку, проте пенальті Де Піна забити не зміг. Микита Шевченко вгадав напрямок і забрав м'яч.

Це помітно загострило ситуацію на полі. "Динамо" стало нервувати і на 75-й хвилині Сергій Сидорчук збив у своєму штрафному Кочергіна. Рефері призначив другий пенальті, але Фаворов теж його не забив, влучивши в штангу.

Розв'язка наступила на 80-й хвилині. Після передачі Миколенка Буяльський ювелірним ударом під стійку зняв всі питання про переможця.

Буяльський зробив рахунок 2:0

На останніх секундах "Зоря" все таки забила свій гол, але на більше часу не вистачило.

Свій наступний поєдинок "біло-сині" проведуть 11 серпня вдома проти "Миная".

"Зоря" – "Динамо" 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 – 17 Сирота, 0:2– 80 Буяльський, 1:2 – 90 Овусу-Фрімпонг.

Зоря – Шевченко, Фаворов (Руфат, 86), Імереков, Вернидуб, Хомченовський, Назарин, Кочергін, Крістіан (Кабан, 58), Захеді (Гладкий, 72), Сайядманеш (Цвек, 72), Громов (Овусу-Фрімпонг, 86) .

Динамо – Бущан, Забарний, Миколенко, Сирота, Кендзьора (Тимчик, 69), Буяльський (Ледньов, 85), Шапаренко, Гармаш (Кулач, 78), Сидорчук, Родрігеш (де Пена, 68), Циганков (Караваєв, 68).

Попередження: Гармаш (55), Назарин (57), Шапаренко (62), Вернидуб (64), Імереков (70), Буяльський (81), Бущан (89).

Турнірна таблиця УПЛ

Нагадаємо, що в першому турі "Динамо" на полi столичного НСК "Олімпійський" обіграло рівненський "Верес" – 4:0.