"Динамо" з гравцями збірної України здобуло перемогу в Швейцарії

3,5 т.
Динамо Етуаль результат матчу 18 07 2021

"Динамо", до складу якого після Євро-2020 повернулися футболісти збірної України, обіграло "Етуаль" на тренувальному зборі в Швейцарії. Поєдинок, в якому киянам протистояв місцевий клуб третього дивізіону, закінчився з рахунком 2:0.

"Біло-сині" досить швидко захопили ініціативу після досить сумбурного початку зустрічі. Найбільш помітними гравцями киян в атаці були Беньямін Вербич і Богдан Лєднєв.

Саме останньому вдалося першим запалити своє ім'я на табло. Олександр Караваєв виконав точний пас у штрафний майданчик, а півзахисник красиво обіграв голкіпера та забив у порожні ворота.

Підопічні Мірчі Луческу володіли територіальною перевагою й після перерви, а швейцарці продовжували відбиватися, граючи проти "динамівців" досить жорстко. Незважаючи на постійні атаки "біло-синіх", рахунок протягом довгого часу залишався незмінним.

Подвоїти гандикап вдалося на 83-й хвилині зусиллями Дениса Гармаша, який несподівано виконав удар з далекої відстані та влучив у дальній кут.

"Динамо" – "Етуаль" 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 – Лєднєв, 33; 2:0 – Гармаш, 83.

"Динамо": Бущан – Караваєв (Вівчаренко, 72), Попов (Шабанов, 61), Забарний, Миколенко (Сідклей, 61) – Сидорчук (Коробенко, 61), Шапаренко (Гармаш, 63) – Циганков (Беніто, 63), Лєднєв, Антюх (Кулач, 63) – Вербич (Ванат, 46)

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше підопічні Луческу розгромили французький "Евіан" на зборі в Швейцарії.