"Динамо" втратило перемогу в третьому матчі на зборі в Туреччині

Гравці 'Динамо' на тренуванні

"Динамо" зіграло внічию з ЦСКА 1948 в третьому матчі другого тренувального збору в Туреччині з рахунком 2:2.

Матч розпочався з переваги підопічних Мірчі Луческу, які з перших хвилин кинулися вперед, але і болгарський клуб час від часу вибігав в контратаки або намагався скористатися помилками киян на їхній половині поля. Футболісти обох команд постійно вступали один з одним в боротьбу, тому гра протікала в досить в'язкому стилі.

Рахунок був відкритий на 30-й хвилині після того, як Олександр Караваєв вибив м'яч вперед, Владислав Ванат зіграв на випередженні та вивів Віктора Циганкова віч-на-віч з голкіпером. Воротар ЦСКА 1948 вийшов за межі штрафного майданчика, але не зміг зупинити лідера "Динамо", який спокійно прокинув м'яч на хід і відправив його в сітку.

На останніх хвилинах першого тайму Циганков заробив пенальті. Віталій Буяльський не пробив голкіпера, а Міккель Дуелунд невдало зіграв на добиванні.

Друга половина розпочалася вкрай невдало для підопічних Луческу, які пропустили вже в першій атаці після удару Маріо Топузова. "Динамівці" протягом деякого часу перебували в невеликому шоці, але впевнена гра Георгія Бущана допомогла їм зберегти нічийний рахунок.

На 62-й хвилині кияни знову вийшли вперед все ж реалізувавши одинадцятиметровий. На цей раз до точки підійшов Карлос де Пена і не залишив шансів голкіперу, який стрибнув у правильний кут.

Команди продовжили грати у відкритий футбол, але перевагою володіли все ж "армійці". На 82-й їм вдалося досягти свого і зрівняти рахунок після помилки Бущана. Ангела Бастунова вивели віч-на-віч з Георгієм, він пробив прямо в українського воротаря, але м'яч незрозумілим чином зрикошетив від рукавичок нашого співвітчизника й опинився в сітці.

"Динамо" – ЦСКА 1948 2:2 (1:0, 1:2)

Голи: Циганков, 30, Топузов, 46, Де Пена (пен.), 62, Бастунов, 82.

Перший тайм "Динамо": Нещерет, Караваєв, Забарний, Сирота, Миколенко, Шепелев, Андрієвський, Буяльський, Циганков, Дуелунд, Ванат.

Другий тайм "Динамо": Бущан, Кендзьора, Попов, Шабанов, Сідклей, Сидорчук, Андрієвський, Лєднєв, Родрігес, Де Пена, Супряга.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в двох попередніх матчах кияни спочатку поступилися "Лудогорцю", виграючи 1:0, а потім на останніх хвилинах вирвали перемогу у тбіліського "Динамо".