"Динамо" сенсаційно втратило очки в УПЛ

30,3 т.
'Динамо' сенсаційно втратило очки в УПЛ

Київське "Динамо" в матчі 27-го туру чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі сенсаційно зіграло внічию з "Олександрією". Поєдинок на НСК "Олімпійський" завершився з рахунком 1:1.

Олександр Хацкевич на цю гру випустив експериментальний склад. Молодий Микита Кравченко почав поєдинок справа в обороні, на одному фланзі з Цітаішвілі. Де Пена опинився на вістрі атаки. Циганков розташувався зліва. У старті вийшов і Олександр Андрієвський.

Вже на 9-й хвилині олександрійці реалізували свій перший же гольовий момент. Цуріков прострілив зліва, Полярус спокійно прийняв м'яч в штрафній i відправил його на дальню штангу, де Миколенко викотив круглого на порожні ворота для Лучкевича - 0:1.

До кінця першого тайму "Динамо" так і не змогло прийти в себе і лише на останніх хвилинах перед перервою фантастичний сейв Паньківа врятував "Олександрію" після удару Микити Кравченко.

Після перерви Хацкевич випустив номінального форварда Назарія Русина. 20-річний уродженець Новояворівська на 65-й хвилині після передачі Циганкова втік в контратаку і зрівняв рахунок.

Час, що залишився віце-чемпіони України провели в атаках, але вирвати перемогу так і не змогли.

"Динамо" – "Олександрія" 1:1

Голи: 0:1 – 8 Лучкевич, 1:1 – 65 Русин.

Динамо – Бущан, Кадар, Шабанов, Миколенко, Кравченко, Циганков, Буяльський, Андрієвський, Цітаішвілі (Шапаренко, 46), де Пена, Шепелев (Русин, 60).

Олександрія – Паньків, Шендрик (Дедечко, 54), Пашаєв, Бабогло, Цуріков (Ковалець, 32), Запорожан, Лучкевич (Гречишкін, 26), Банада, Полярус, Задерака, Сітало.

Попередження: Бабогло (36), Кравченко (45).

Читайте: "Це круто!" Легіонер "Динамо" використовує українську мову, а не російську

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Динамо" встановило унікальне досягнення в сезоні Ліги чемпіонів