"Динамо" пропустило три голи від чемпіона Італії

Інтер Динамо

Київське "Динамо" програло в товариському матчі міланському "Інтеру", який в минулому році виграв чемпіонат Італії. Поєдинок в Монці на стадіоні U-Power Stadium завершився з рахунком 3:0.

Господарі прогнозовано захопили ініціативу, володіючи тотальною перевагою в центрі поля і грамотно комбінуючи на підходах до воріт Бущана.

"Динамо" великими силами захищалося, побудувавши гру на контратаках.

На 5-й хвилині Бущан невдало вибив м'яч і це ледь не завершилося голом. Гарматний удар Барелли Георгій перевів на кутовий. Після подачі Рамірес упустив Де Врея і 29-річний нідерландець головою з 3 метрів якимось дивом не влучив у рамку.

"Динамо" боялося високо висуватися, щоб не залишати простір за лініями. "Інтер" дуже добре тримав м'яч, не побоюючись насичувати чужий штрафний своїми гравцями.

На 12-й хвилині "Інтер" продемонстрував свій рівень. Багатоходова швидка комбінація в один дотик призвела до забитого голу. Барелла ударом з лінії штрафного відправив круглого у ворота. Пас п'ятою віддав Стефано Сенсі.

Перший шанс у "Динамо" з'явився тільки на 20-й хвилині. Триходiвку невдало замкнув Рамірес, влучивши в захисника.

"Інтер" керував грою, розгойдуючи атаки та швидко повертаючи м'яч в разі втрати. У порівнянні зі швидкостями чемпіона Італії складалося враження, що кияни просто стоять. Футболістам обох команд дуже заважала спека і велика кількість дрібної комашнi.

На 34-й хвилині динамівці спробували великими силами організувати щось небезпечне біля воріт Хандановича, вивели на вістрі Раміреса, але венесуелець заколупався в завершальній фазі, що в підсумку призвело до контратаки.

Бущан не встиг на перехоплення, і Джеко легко збільшив перевагу свого клубу.

У перерві тренерський штаб чемпіонів України замість Бущана, Лєднєва, Раміреса, Родрігеса і Циганкова випустив Бойка, Гармаша, Кулача, де Піну і Сідклея, але на якості гри це ніяк не позначилося.

Динамівці як і раніше грали другим номером і нічого не могли організувати в нападі. У той же час Сенсі на 60-й хвилині забив третій гол.

Після цього "Інтер" перейшов в енергозберігаючий режим, дозволивши українцям створювати моменти і біля своїх воріт. На 70-й хвилині гравці "Динамо" вперше влучили в ствiр воріт.

Загальна статистика виглядала не райдужно.