Чотири голи за 10 хвилин: "Динамо" здійснило неймовірний камбек у молодіжній УПЛ

Владислав Ванат святкує гол

"Динамо" U-21 здійснило фантастичний камбек і вирвало виїзну перемогу в однолітків зі "Львова" у перенесеному матчі 16-го туру молодіжного чемпіонату України (4:2).

Господарі відкрили рахунок через пів години від початку зустрічі після удару з пенальті, а потім подвоїли перевагу на 61-й хвилині. Справа йшла до поразки киян, але, починаючи з 83-й хвилини, підопічні Юрія Мороза влаштували справжню гольову феєрію, відзначившись чотири рази до фінального свистка.

Спочатку дубль оформив Ігор Горбач, а потім його досягнення повторив нападник Владислав Ванат, який є найкращим бомбардиром першості. Тепер в його активі 19 голів, чотири з яких були забиті з пенальті.

Перемога дозволила "Динамо" зберегти п'ятиочковий відрив від донецького "Шахтаря", який йде на другій позиції. До закінчення молодіжного чемпіонату командам залишилося зіграти по чотири матчі. Кияни і "гірники" вже двічі зустрічалися в нинішньому сезоні і обидва рази поєдинок вигравали перші.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в першому турі молодіжної УПЛ "Динамо" розгромило "Олімпік" з рахунком 9:0.