Збірна України втратила перемогу над Чехією на останній секунді матчу

3 хвилини
39,0 т.
Чехія Україна

Збірна України з футболу в товариському матчі в гостях зіграла внічию з національною командою Чехії. Поєдинок у Пльзені на "Дусан Арені" практично весь ігровий час пройшов в атаках господарів і завершився з рахунком 1:1. Господарі свій гол забили на останній секунді доданого часу.

Для нашої збірної це стало п'ятим поєдинком із чехами. До цього двічі успіх святкували "жовто-сині", ще один раз була зафіксована нічия.

Ярмоленко і Соучек

Матч почався досить напружено. Незважаючи на товариський статус, Зінченко на 2-й хвилині пішов у жорсткий підкат, через що на полі почалася невелика штовханина. Словенський арбітр Філіп Глова заслужено показав українцеві жовту картку, а удар зі штрафного ледь не завершився голом.

Зінченко отримав жовту картку на другій хвилині

Чехія вибрала дуже високий темп, за яким не завжди встигали наші футболісти. На 8-й хвилині після помилки Кривцова Станіслав Тецл вийшов сам на сам із Бойком, пробив у порожні ворота, але все той же Кривцов устиг добігти врятувати ворота.

Коли ми перехоплювали м'яч, то перебудовувалися з 5-4-1 на 3-4-3. Крайні півзахисники Ярмоленко і Зубков відходили в центр і давали можливість Тимчику та Корнієнку вриватися у вільні коридори.

Чехи максимально швидко переходили від оборони до захисту і дуже швидко вибігали в контратаки. Обидві команди низько опускалися і тільки там зустрічали суперника, але при цьому роблячи ставку на швидкий випад.

Українці зрідка контратакували

До середини тайму українці намагалися просто вижити, будучи повністю притиснутими до своїх воріт. Атаки йшли то з одного флангу, то з іншого, і футболісти з України ніяк не могли перетнути центральну лінію. На 27-й хвилині трапився найбільш нелогічний момент у матчі.

Зінченко видав ідеальну флангову передачу на Тимчика, той відправив круглого уздовж воріт – і Віктор Корнієнко другим темпом потужним ударом під поперечину відкрив рахунок своїм забитим м'ячем за збірну України.

Чехи виглядали дещо деморалізованими, але ближче до кінцівки тайму оговталися знову, влаштували облогу воротам Бойка. На 37-й хвилині Пешек зробив фланговий простріл на Саділека, і голкіперу "Динамо" довелося активно вступати в роботу.

Петраков закликав своїх підопічних грати вужче і не створювати вільних коридорів для гравців із Чехії.

Кривцов був замінений у перерві

Після перерви гра продовжилася штурмом господарів. Петраков замінив Кривцова на Соболя, залишивши на полі молодих Сікана і Сироту. Соболь помітно нервував, і на 52-й хвилині ледь не став співавтором голу, віддавши м'яч супернику перед своїми воротами.

Гості повністю зосередилися на контратаках, і на 64-й хвилині втратили можливість зробити рахунок 2:0. Україна вибігла 4 в 2, але Зубков не зміг віддати точний пас на набігаючих Ярмоленка і Яремчука.

На цей одиничний сплеск команда Чехії знову відповіла навалою атак, де лише штанга врятувала українців від гола.

Господарі за рахунок хорошого функціонального стану повністю диктували нам свої умови і домоглися свого. На останній секунді 3-ї доданої хвилини Україна пропустила гол.

Чехія – Україна 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 – 27 Корнієнко, 1:1 – 90 + 3 Видра.

Чехія – Станек, Емелка, Гавел (Матею, 46), Цоуфал, Крав, Пешек (Гложек, 46), Голешов (Каша, 62), Змргал (Видра, 46), Соучек (Барак, 62), Саділек, Тецл (Сачек , 76).

Україна – Бойко, Корнієнко, Сирота, Тимчик, Зінченко, Зубков (Булеца, 65), Макаренко (Шапаренко, 56), Качараба, Ярмоленко (Кочергін, 76), Крiвцов (Соболь, 46), Сікан (Яремчук, 56).

Попередження: Зінченко (2), Саділек (46), Крав (73).

Нагадаємо, що напередодні відбулися матчі відбору на чемпіонат світу з футболу в групі D, де виступає і українська команда. Збірна Казахстану створила сенсацію, яка зіграла на руку нашим футболістам.