"Боруссія" Д в історичному матчі виграла Кубок Німеччини з футболу. Відео

'Боруссія' Д святкує перемогу в Кубку Німеччини

"Боруссія" Дортмунд розгромила РБ "Лейпциг" у фіналі Кубку Німеччини, який відбувся 13 травня на Олімпійському стадіоні в Берліні. Номінальні гості виграли матч із рахунком 4:1.

Вже на п'ятій хвилині зустрічі вони розіграли стрімку контратаку, яку завершив Джейдон Санчо обвідним ударом з лінії штрафного майданчика. В середині першого тайму їм вдалося подвоїти перевагу за схожих обставин. Після помилки в центрі поля капітан "джмелів" Марко Ройс зробив пас на хід Ерлінгу Холанду, норвежець добре зіграв корпусом проти захисника та пробив повз голкіпера.

Холанд оформив дубль у фіналі

Прямо перед перервою "Боруссія" Д зняла практично всі питання щодо переможця двобою, коли Ройс і Санчо вдвох вийшли на побачення з воротарем і спокійно завершили атаку голом. На 71-й хвилині "Лейпциг" відквитав один м'яч, але вже в кінцівці Холанд оформив дубль і встановив остаточний результат зустрічі.

РБ "Лейпциг" – "Боруссія" Д 1:4

Голи: Ольмо, 72 – Санчо, 5, 45+1, Холанд, 28, 88

РБ "Лейпциг": Гулачі – Мукіеле (Лаймер, 62), Клостерманн, Упамекано, Хальстенберг – Кампль (Форсберг, 62), Забітцер – Айдара, Ольмо – Сорлот (Поульсен, 46), Хван (Нкунку, 46).

"Боруссія" Д: Бюркі – Піщек, Аканжі, Хуммельс, Геррейро – Джан, Беллінгем (Азар, 46), Дауд – Ройс (Брандт, 90+2), Санчо (Меньє, 89) – Холанд (Рейна, 90+2) .

Цей матч увійшов в історію Кубку Німеччини, оскільки в ньому один одному протистояли наймолодші тренери, які коли-небудь виходили до фіналу турніру. 33-річний Юліан Нагельсманн програв цю дуель 38-річному Едіну Терзичу. "Боруссія" Д вп'яте у своїй історії завоювала трофей.

Святкування гравців "Боруссії" Д

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше "Баварія" вдев'яте поспіль стала чемпіоном Німеччини та повторила рекорд "Ювентуса".