Бельгійці здобули "непотрібну" перемогу над Англією в матчі ЧС-2018

16,5 т.
Бельгійці здобули 'непотрібну' перемогу над Англією в матчі ЧС-2018

Збірна Бельгії здобула мінімальну перемогу над збірною Англії в матчі лідерів групи G і посіла перше місце в групі. Перемогу бельгійцям приніс гол Аднана Янузі на 51-й хвилині.

Перед 3-м туром склалася вельми незвичайна ситуація в групі G, де Англія і Бельгія, вже забезпечивши собі місця в плей-офф, мали абсолютно ідентичні показники в боротьбі за 1-2 місця. У команд збігалася не тільки кількість набраних очок, а й число забитих і пропущених м'ячів. При таких розкладах враховується правило фейр-плей, а конкретно - ведеться підрахунок жовтих і червоних карток. На один "гірчичник" більше перед 3-м туром мали в пасиві бельгійці.

Ще більше заплутувало картину те, що жодна з команд ... особливо не прагнула бути першою в квартеті. Друге місце дозволяє йти по більш легкої сітці в плей-офф, тому вболівальники очікували побачити "гру в піддавки".

Читайте: Стадіону, де проходять матчі ЧС-2018 в Росії, загрожує нашестя гадюк

Стартові склади команд, а також хід першого тайму в якійсь мірі підтвердили ці очікування. Обидва тренери, не змовляючись, майже повністю перетрусили основу, залишивши на лаві всіх лідерів і давши шанс спробувати удачу резерву.

У першому таймі на дві команди був лише один більш-менш небезпечний момент, та й той англійці привезли собі самі, коли ледь не наламав дров резервний голкіпер англійців Пікфорд, мало не запустивши м'яч у власні ворота після удару Феллайні.

Нудні нулі зберігалися б ще довго, але незабаром після перерви трапився шалений гол Янузая. Атакуючий півзахисник збірної Бельгії закрутив м'яч у дальню дев'ятку воріт на подив не тільки англійців, але і свій теж.

У час, що залишився ініціатива перейшла до ніг футболістів збірної Англії, однак скористатися нею британці не квапилися. А якщо і створювали моменти, то з легким серцем їх тринькали. Так, наприклад, вихід один на один в середині другого тайму не використав Рашфорд - що ж, не біда, вирішив наставник родоначальників футболу Гарет Саутгейт. До слова, капітан збірної Англії і кращий бомбардир команди на цьому турнірі Харрі Кейн так і залишився на лавці запасних, не вийшовши навіть на заміну.

Англія - Бельгія - 0:1

Гол: 0:1 - 51Янузай.

Англия - Пікфорд, Джонс, Стоунз (Магуайр, 46), Кехілл, Александер-Арнольд (Уелбек, 79), Лофтус-Чік, Дайєр, Делф, Роуз, Рашфорд, Варді.

Бельгия - Куртуа, Дендонкер, Бойата, Вермален (Компані, 74), Шадлі, Феллайні, Дембеле, Торган Азар, Янузай, Батшуайі, Тілеманс.

Предупреждения: Тілеманс, Дендонкер.

Як повідомляв OBOZREVATEL, визначилися всі учасники плей-офф чемпіонату світу.