"Барселона" достроково виграла чемпіонат Іспанії

8,0 т.
'Барселона' достроково виграла чемпіонат Іспанії

Каталонська "Барселона" оформила дострокове чемпіонство в першості Іспанії, здолавши на виїзді "Депортіво". Завдяки хет-трику Ліонеля Мессі підопічні Ернесто Вальверде святкували успіх - 4:2.

Для гостей гра видалася досить непростою. "Барселона" відкрила рахунок на 7-й хвилині зусиллями Феліпе Коутіньйо, а незадовго до перерви подвоїла свою перевагу. Однак "Депортіво" знадобилося всього 15 хвилин, щоб відігратися.

Читайте: Мессі осоромився з подругою партнера по "Барселоні"

Після цього "Барса" буквально висіла на воротах суперника, але довгий час не могла зламати масовану оборону господарів. Лише на 82-й хвилині Мессі вивів свою команду вперед, а потім закріпив успіх своєї команди.

Таким чином, "Барса" за три тури до закінчення чемпіонату оформила перемогу в Прімері.

"Депортіво" - "Барселона" - 2:4 (1:2) Голи: Коутіньйо, 7 (0:1); Мессі, 38 (0:2); Лукас Перес, 40 (1:2); Чолак, 64 (2:2); Мессі, 82 (2:3); Мессі, 85 (2:4)

Як повідомляв "Обозреватель", футболісти "Барселони" влаштували справжній бунт через тренера команди.