Англія забила 6 голів Ірану на ЧС-2022 у матчі, до якого суддя додав 25 хвилин

Збірна Англії здобула легку перемогу над командою Ірану у стартовому для себе матчі чемпіонату світу 2022 року. Підопічні Гарета Саутгейта в поєдинку, в якому в першому таймі були додані рекордні 14 хвилин (і 10 у другому), були сильнішими за суперника – 6:2.

Зустріч стартувала з того, що вболівальники освистали гімн Ірану, а гравці національної команди не співали його на знак підтримки протестів проти влади. А вже на 8-й хвилині воротар іранців зіткнувся зі своїм захисником, зламавши ніс, через що у матчі виникла тривала пауза.

Збірна Англії довгий час не могла створити момент біля воріт суперника. Але починаючи з 35-ї хвилини номінальних господарів прорвало. Спочатку Беллінгхем замкнув навіс із лівого флангу, потім Сака класно пробив після розіграшу кутового, а Стерлінг скористався пасом Кейна.

Фактично ще до перерви долю поєдинку було вирішено. У перерві наставник іранців Карлуш Кейруш зробив потрійну заміну, але вона ніяк не вплинула на перебіг поєдинку.

На 62-й хвилині Сака накрутив двох захисників та оформив дубль. Майже одразу Ірану вдалося "розмочити" рахунок, коли Таремі потужно пробив під поперечину метрів із шести. На це Англія відповіла голом Решфорда, який вийшов на заміну за секунди до того.

Точку для англійців у матчі поставив Гриліш, який забив на останній хвилині гри. У підсумку збірна Англії надвпевнено стартувала на першості планети.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна Еквадору обіграла Катар у стартовому матчі ЧС-2022. Автор двох голів Енер Валенсія до цього підтримав Україну у війні з Росією.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!