"Шахтар" на виїзді розгромив "Чорноморець"

17,2 т.
Чорноморець - Шахтар рахунок

Донецький "Шахтар" обіграв одеський "Чорноморець" у матчі 2-го туру Прем'єр-ліги. "Гірники" були сильніші за суперника на його полі - 4:1.

Однією з головних подій гри стало перше в сезоні потрапляння до складу "Шахтаря" захисника Ярослава Ракицького.

Перший тайм пройшов у рівній грі. Команди по черзі обмінювалися гострими моментами. Однак особливо реальних шансів для взяття воріт суперника футболісти не створили.

Читайте: Гравець "Шахтаря": Донецьк був зайнятий російськими військовими

А ось після перерви події стали розвиватися з блискавичною швидкістю. Вже на 48-й хвилині "Шахтар" влучив Бернарда, а ще через три хвилини вийшов вперед. Відзначився Селезньов.

Дентіньо. Фото: ФК "Шахтар"

На 59-й хвилині Фред подвоїв перевагу "Шахтаря", але буквально тут же "Чорноморцю" вдалося засмутити П'ятова.

Після цього настало затишшя, яке тренери команд розбавили низкою заміною.

Читайте: "Картинка про" хунту ": гравець" Шахтаря "розповів, як на нього вплинула війна з Росією

Зате в компенсований час гості ще двічі зуміли змусити одеситів починати з центру поля. Спочатку Едуардо замкнув подачу Срни, а потім відзначився Коваленко.

Таким чином, "Шахтар" виграв другий матч сезону Прем'єр-ліги.

Ліга Парі-Матч. 2-й тур

Одеса, стадіон "Чорноморець"

Головний арбітр: Ярослав Козик (Мукачеве)

"Чорноморець" - "Шахтар" - 1:4 Голи: Філімонов, 61 - Селезньов, 51, Фред, 59, Едуардо, 90+1, Коваленко, 90+2

"Чорноморець": 12. Боровик - 2. Азацький, 5. Хочолава, 7. Коркішко (6. Ковалець, 66), 9. Хобленко, 16. Філімонов, 17. Татарков, 20. Куценко (8. Андрієвський, 65), 22. Кабан, 27. Люлька, 32. Петько

"Шахтар": 30. Пятов - 33. Срна, 5. Кучер, 44. Ракицький, 31. Ісмаїлі, 8. Фред, 74. Коваленко, 10. Бернард (22. Едуардо, 48), 11. Марлос, 9. Дентіньо (17. Малишев, 89 ), 7. Селезньов (12. Ньому, 53)

Попередження: Андрієвський, 87, Хочолава, 90+4 - Селезньов, 32, Ракицький, 71