Тренер збірної України: грою незадоволені

4,4 т.

Помічник головного тренера збірної України Олександр Заваров незадоволений грою національної команди в матчі відбору Євро-2016 проти Люксембурга. Він вважає, що футболісти погано увійшли в гру. "Результатом задоволені, а грою, звичайно, ні. Особливо в першому таймі. Казали перед грою з хлопцями про те, щоб вони налаштовувалися. Викликали їх на розмову, вони всі говорили, що готові. Погано увійшли в гру, реалізація моментів... Степаненко міг забити, Кравець, Коноплянка. Забий м'яч, було б легше. Цього мало, якщо ми хочемо грати на чемпіонаті Європи.

Читайте: Захисник збірної України: Люксембург - хороша команда

Не можна так грати, як ми грали в першому таймі. Заміни пішли на користь, ми відразу в другому таймі забили м'яч. Не можна було тягнути далі, бо потім було б складніше. Добре, що так вийшло ", - сказав Заваров в інтерв'ю каналу "Футбол 1". Нагадаємо, збірна України розгромила Люксембург - поєдинок на "Арені Львів" завершився з рахунком 3: 0.