Збірна України розгромила Люксембург у відборі Євро-2016

12,9 т.

Збірна України без особливих проблем обіграла Люксембург у матчі відбору Євро-2016. Поєдинок на "Арені Львів" завершився з рахунком 3:0.

Підопічні Михайла Фоменка активно почали зустріч, однак за перший тайм не створили біля воріт суперника жодного небезпечного моменту. Гості ж ледь не приголомшили українців вже на 10-й хвилині, коли Та Мота вийшов один на один з П'ятовим, але удар півзахисника прийшовся в стійку.

Невиразна гра "синьо-жовтих" дала про себе знати і перед перервою "Арена Львів" освистала своїх же футболістів.

Читайте: Україна - Люксембург 3-0: хронологія матчу

Мабуть, це зачепило наших і на другий тайм збірна України вийшла зовсім іншою командою. Господарі накрутили темп і це швидко дало свої плоди. Протягом семи хвилин динамівці Кравець і Гармаш забили два м'ячі, фактично вбивши інтригу поєдинку.

Буквально відразу ж гості могли один гол відіграти, але Україну виручив П'ятов, в ефектному стрибку відбивши удар все того ж Та Моти.

Здавалося, що глядачі побачать ще, як мінімум, пару голів у ворота Жубера, але наші перестали атакувати і обмежилися "фінальним акордом" Коноплянки на 87-й хвилині. Таким чином, Україна набрала 12 очок і залишилася на 3-му місці групи С. Лідирує з 18-ма пунктами Словаччина, на другому місці Іспанія (15 очок).