Євро-2016. Португалія красиво обіграла Уельс і вийшла у фінал

41,9 т.
Португалія - ​​Уельс

Збірна Португалії стала першим фіналістом Євро-2016. У півфіналі чемпіонату Європи, який проходив у Ліоні, команда Фернанду Сантуша красиво обіграла Уельс - 2:0.

Піренейці активно почали поєдинок, намагаючись зі стартових хвилин захопити ігрову та територіальну перевагу. Частково у португальців це вийшло, проте на поле все ж було більше боротьби, ніж конструктиву.

Читайте: Євро-2016. Португалія - ??Уельс - 2-0: хронологія матчу 1/2 фіналу

Головною зброєю валлійців у першому таймі став їхній лідер Гарет Бейл. Півзахисник мадридського "Реала" регулярно мучив оборону номінальних господарів своїми надшвидкими проходами і одного разу навіть небезпечно вдарив по воротах - Руї Патрісіу не схибив. У свою чергу Португалія не зраджувала традиціям, демонструючи звичний для неї на цьому Євро прагматичний футбол. Піренейці неспішно йшли в атаку.

Після перерви все перевернулося до гори дригом. На 50-й хвилині господарі досить несподівано відкрили рахунок. Роналду зробив неймовірний стрибок у стилі баскетболістів НБА і головою розстріляв голкіпера суперника, забивши м'яч під поперечину. Таким чином Кріштіану замкнув навіс із кутового.

Читайте: Євро-2016. Кріштіану Роналду повторив "вічний" рекорд Платіні

Не встигли валлійці прийти до тями, як пропустили другий. Роналду пробивав з лінії штрафного, а Нані підставив ногу, піймавши воротаря Уельсу на протиході.

До кінця матчу залишалося більше півгодини, але британцям виявилося не під силу зламати дисципліновану оборону Португалії. Підопічні Сантуша вміло сушили гру, не дозволяючи гостям турбувати свого голкіпера. Єдиний небезпечний момент, щоб скоротити розрив у рахунку, мав все той же Бейл. Гарет потужно вистрілив із дальньої дистанції, і Патрісіу з величезними труднощами перевів м'яч на кутовий.

Читайте: Євро-2016. Португалія - ??Уельс: відео голів

Суперником збірної Португалії у фіналі стане переможець німецько-французького протистояння, яке відбудеться 7 липня.

"Обозреватель" проведе онлайн-трансляцію матчу Німеччина - Франція. Початок о 22:00.