"Янг Бойз" - "Динамо": опубліковано відео кращих моментів матчу

15,5 т.
Янг Бойз Динамо

Київське "Динамо" сенсаційно вилетіло з Ліги чемпіонів, не зумівши подолати в 3-му раунді кваліфікації швейцарський "Янг Бойз". Зустріч у відповідь у Берні завершилась поразкою "біло-синіх" із рахунком 0:2.

Команда Олександра Хацкевича пропустила вже на 12-й хвилині зі спірного пенальті, адже збитий Морозюком футболіст перебував в офсайді під час скидки партнера.

У результаті пропущеного м'яча гра динамівців стала досить нервовою. У другому таймі чудовий момент зрівняти рахунок втратив Ярмоленко, не реалізувавши вихід один на один. А в самій кінцівці поєдинку голкіпер киян Максим Коваль, який рятував команду під час гри, припустився фатальної помилки.

Відео дня

Вашій увазі відеонарізка найкращих моментів матчу "Янг Бойз" - "Динамо".

Як повідомляв "Обозреватель", воротар "Динамо" зробив мужній вчинок після матчу з "Янг Бойз".