Євро-2016. Франція в розкішно вийшла у чвертьфінал

11,0 т.
Франція - Ірландія

Господарі Євро-2016, збірна Франції розібралася з ірландцями і вийшла в чвертьфінал турніру. "Триколірні", програючи під час зустрічі, зуміли проявити характер, вигравши матч - 2:1. Героєм гри став французький форвард Антуан Грізманн, який записав на свій рахунок два голи.

Відео дня

Поєдинок розпочався шокуюче для господарів поля. Уже на другій хвилині зустрічі Поль Погба збив суперника у власному штрафному майданчику, і арбітр зустрічі Нікола Ріццолі без вагань вказав на "точку". Ірландець Бреді спокійно реалізував пенальті, розвівши воротаря і м'яч по різних кутах.

Цей момент вибив підопічних Дешама з колії. Французи довго нічого не могли зробити біля воріт суперника. Атака "галльських півнів" звелася до банальних подач на Жиру, яку впевнено переривали захисники і воротар ірландців.

Лише на останній хвилині тайму Пайє і Грізманн змусили похвилюватися ірландців і їхніх прихильників. Однак їхні удари взяли на себе захисники.

Зате на 58-й хвилині чергова подача з флангу від Санья стала успішною. Грізманн прекрасним ударом головою зрівняв рахунок у матчі. А ще через три хвилини форвард "триколірних" оформив дубль ударом із меж штрафного.

На 65-й хвилині Ірландія залишилася в меншості. Даффі відверто збив Грізманн, який тікав до воріт, знизивши шанси на успіх своєї команди до мінімуму.

Після цього на полі була тільки одна команди - Франція. Господарі впевнено тримали контроль над грою у своїх руках, і довели мач до перемоги. У 1/4 фіналу французи зустрінуться з переможцем пари Англія - ??Ісландія.