"Динамо" і "Шахтар" здобули однакові перемоги в чемпіонаті України

14,5 т.
Прем\u0027єр-ліга України

"Динамо" в гостьовому матчі 14-го туру чемпіонату України з футболу обіграло "Дніпро". Поєдинок на "Арені-Дніпро" завершився з рахунком 1:2.

Початок зустрічі залишився за господарями. Підопічні Михайленка мали активніший вигляд і це дозволило "Динамо" взяти контроль над м'ячем лише на 16-й хвилині, а через 5 хвилин скористатися повним провалом в обороні дніпрян і забити перший гол.

"Дніпро" почав відіграватися й у гострій контратаці заробив дуже спірне пенальті. Катерина Монзуль, яка обслуговує цю гру, відверто "намалювала" одинадцятиметровий, який точно реалізував Ротань.

Нічия явно не влаштовувала Реброва, який у другому таймі випустив Ярмоленка та Гармаша. Посилення пішло на користь киянам, гра стала ще більш небезпечною для господарів і на 69-й хвилині гол-шедевр оформив Сидорчук.

дивіться: "Дніпро" - "Динамо": огляд матчу

"Дніпро" - "Динамо" - 1:2 (1:1)

Голи: Беседін 21"- 0:1, Ротань 24" (пенальті) - 1:1, Сидорчук 69"- 1:2

"Дніпро": Лунін, Луньов (Близниченко 78), Політило (Когут 68), Лопиренок, Сваток, Ротань, Довбік (Кожушко 57), Вакулко, Кравченко, Адамюк, Влад

"Динамо": Рудько, Беседін, Тимчик, Хачеріді, Буяльський (Гармаш 60), Гонсалес (Ярмоленко 60), Віда, Риболовля, Сидорчук, Циганков (Мораес 75), Антунеш.

Попередження: Лунін 72, Близниченко 83

У паралельному матчі донецький "Шахтар" із рахунком 2:1 обіграв "Олександрію". "Гірники" прогнозовано були фаворитами в цій зустрічі та з перших хвилин почали нагнітати біля воріт Леванідова і на 13-й хвилині забили перший гол.

Весь перший тайм донецькі футболісти один за одним створювали небезпечні моменти, але змогли реалізувати лише один перед перервою. У другій половині олександрійці один гол відіграли, але на більше сил у господарів не вистачило.

"Олександрія" - "Шахтар" - 1:2 (0:2)

Голи : Дентіньо 12"- 0:1, Феррейра 40" - 0:2, Яремчук 46"- 1:2

"Олександрія": Леванідов, Цуріков, Басов, Микицей, Шендрик, Козак (Чорний 68'), Грицук (Полярус 46'), Огиря, Запорожан, Пономар, Яремчук (Куліш 85')

"Шахтар": Пятов, Малишев, Ісмаїлі, Срна, Ордець, Кучер, Марлос, Дентіньо, Бернард (Борячук 90'), Фред (Степаненко 81'), Феррейра (Коваленко 76')

Попередження: Цуріков 27", Яремчук 31", Шендрик 62", Полярус 78" - Срна 45", Фред 70", Бернард 80", Ісмаїлі 90'

Свій наступний матч у чемпіонаті України "Динамо" проведе 19 листопада проти "Сталі". "Шахтар" у цей день прийме "Карпати". Обидві гри розпочнуться о 17:00.