"Динамо" на класі обіграло 16-кратного чемпіона Грузії

6,7 т.
Динамо - Динамо Тбілісі

Київське "Динамо" продовжує обігравати суперників на підготовчих зборах в Австрії. Під час чергового спарингу "біло-сині" обіграли титулованих колег із Грузії - "Динамо" Тбілісі. Підопічні Сергія Реброва з перших хвилин захопили ігрову та територіальну перевагу. Відкривати рахунок на 17-й хвилині міг молодий Андрієвський, але Олександр не зумів переграти воротаря, добиваючи м'яч у ворота після удару Макаренка.

Відео дня

І все ж клас киян зіграв свою роль. Все той же Андрієвський пробив із середньої дистанції, після чого Ярмоленко першим опинився на добиванні. До перерви обидві команди обмінялися небезпечними моментами. Спершу Сидорчук вистрілив у поперечину, а потім вже штанга врятувала українців від голу Квілітая, який пробив головою. У другому таймі 16-разові чемпіони Грузії мали лише один по-справжньому серйозний момент біля воріт, Бущана - Папунашвілі пробив поруч зі штангою. А тим часом рахунок вже став 2:0 - відзначився Мораес.

Нагадаємо, напередодні "Динамо" здобуло перемогу в скандальному матчі проти клубу з Ліги чемпіонів.