22 пенальті: у Лізі чемпіонів відбувся найнеймовірніший матч сезону

80,4 т.

Сербська "Црвєна звєзда" в неймовірному за драмою поєдинку пробилася до плейофф кваліфікації Ліги чемпіонів, перегравши данський "Копенгаген".

Перша зустріч команда у Белграді завершилася внічию 1:1. Такий самий рахунок встановився вже до перерви поєдинку у столиці Данії, після чого команди почали бути обережним. На 54-й хвилині господарі поля отримали чисельну перевагу після видалення у складі суперника.

Незважаючи на всі спроби, "Копенгагену" так і не вдалося пробити ворота сербів. А в овертаймі червону картку отримав уже футболіст господарів поля, після чого гра плавно прикотилася до серії пенальті.

Так звана футбольна лотерея перетворилася на неймовірну драму. Командам довелося виконати 22 удари з "точки", щоб визначити переможця. У підсумку перемогу "Црвєній звєзді" приніс захисник Радован Панков, який двічі реалізував свої спроби.

За путівку у груповий турнір Ліги чемпіонів серби зіграють зі швейцарським "Янг Бойз".

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні київське "Динамо" у матчі з двома видаленнями і шістьма голами вилетіло від "Брюгге" з Ліги чемпіонів.