20-річний футболіст феєрично дебютував у збірній України, забивши гол на 2-й хвилині. Відео

23,5 т.
Максим Кучерявий

Український півзахисник шотландського "Сент-Джонстона" Максим Кучерявий чудово провів свій перший матч у футболці молодіжної збірної України. 20-річний киянин забив гол у товариській грі зі ровесниками з команди Ізраїлю.

Кучерявий вийшов у стартовому складі і вже на 2-й хвилині вдало зіграв на добиванні. Після подачі кутового м'яч відскочив до Макса, який першим торканням відправив круглий снаряд у сітку.

"Кращий дебют складно собі уявити. Хоча, якби я забив цей гол наприкінці матчу, це було б взагалі ідеально. Дуже приємно, що вдалося забити гол. М'яч просто відскочив до мене і я його відправив у ворота. Загалом результат закономірний, тому що ми грали в меншості і наприкінці основного часу почали фізично підсаджуватися", – прокоментував свій виступ хавбек.

Зазначимо, що зустріч завершилась із рахунком 1:1. Ізраїль зміг забити гол у відповідь з пенальті на 71-й хвилині. На 69-й хвилині було вилучено Кулаковського.

Як повідомляв OBOZREVATEL, український півзахисник "Ракува" Владислав Кочергін відзначився швидкісним дублем у 16-му турі чемпіонату Польщі з футболу в Екстракласі. 26-річний хавбек збірної України забив 2 голи за 3 хвилини.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber . Не ведіться на фейки!